آموزش افزونه نمایش یادداشت های وردپرس در سایت

سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان محترم . امیدوارم یک روز پاییزی خوبی را در پیشرو داشته باشید . حتما همه ی شما دوستان عزیز برای خود یک برنامه ریزی در طول روز دارید چه شما کارمند باشید و یا محصل و یا خانه دار !!! و معمولا در ذهن خود برنامه ریزی می کنید که در طول روز چه کارهایی را انجام دهید و اگر آنها را در برگه ای یاد داشت نکنید ، ممکن است شما بعضی از کارها را فراموش کنید ، پس بهتره که کارهای خود را در تقویم و یا دفترچه ای یاد داشت کنید تا منظم تر آنها را انجام دهید . حال برای شما دوستان وردپرس هم این امکان را در سایت تون برقرار می کنیم که بتوانید یاد داشت های روزانه خود را در آن ثبت کنید ، پس با ادامه این آموزش وردپرس با ما همراه باشید .

شما مدیران وب سایت ها می توانید در سایت وردپرس خود تقویمی را ایجاد کنید که تمامی یادداشت های روزانه خود را در آن درج نمایید ، که برای انجام این کار برای شما افزونه ای را معرفی می کنیم که این افزونه تنظیمات ساده ای دارد ولی کاربردی می باشد و شما می توانید با کمی صرف وقت به راحتی این افزونه را شخصی سازی نمایید و به اهداف خود دست یابید ، برای آشنایی بیشتر با این افزونه می توانید به لینک اصلی آن مراجعه نمایید :

دانلود افزونه Sugar Events Calendar Lite

حال فایل افزونه وردپرس را از لینک بالا دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید تا بتوانید با فعال سازی آن به تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشید . وقتی افزونه را در پنل وردپرسی خود فعال کردین می توانید گزینه ی Events را با زیر منوهای ان مشاهده کنید و برای این که بخواهید برنامه هایی را به تقویم و لیست خود اضافه نمایید باید گزینه ی add new را انتخاب کنید و به صفحه ی تنظیمات آن بروید که می توان گفت این صفحه همانند ویرایشگر وردپرس می باشد و شما باید در این صفحه اطلاعات خودتون را وارد کنید و حتما زمانی برای کار خود تعیین کنید و زمان شروع و پایان را مشخص نمایید و پس از انجام تنظیمات بر روی دکمه ی انتشار کلیک نمایید تا این فعالیت شما منتشر شود و حتی می توانید کارهای یک ماه و یک هفته خود را ذخیره نمایید .

سپس برای این که شما بتوانید تقویم برنامه های خود را در سایت نمایش دهید ، باید به برگه ها بروید و کد کوتاه [sc_events_calendar] را در برگه قرار دهید و منتشر کنید . شما به راحتی با استفاده از این تقویم می توانید کاربران سایت خود را از جلسات آموزشی و یا تخفیف ها و هر مورد دیگری که مد نظر شما می باشد ، آگاه سازید.

ویژگی های افزونه Sugar Events Calendar Lite:

  • قابلیت تنظیم رویدادهای سایت
  • مدیریت رویدادهای ثبت شده
  • مدیریت و تنظیم تاریخ رویدادها
  • قابلیت نمایش ایجکسی رویدادها
  • قابلیت تنظیم تاریخ شروع و پایان رویدادهای تعیین شده
  • قابلیت نمایش رویدادها در تقویم
  • قابلیت نمایش رویدادها به صورت پست های سفارشی
  • آگاه سازی کاربران از رویدادهای سایت و جلسات اموزشی

و ویژگی های بسیار دیگری که شما با استفاده از این افزونه ساده در وب سایت خود در می یابید . شما می توانید این کد را در هر جایی که خواستین قرار بدهید تا تقویم در بخش مورد نظر شما نمایش داده شود و از این طریق به کارهای وب سایت خود سامان بدهید . عزیزان امیدوارم که این اموزش مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد ، با سری آموزش های بیگ تم و معرفی قالب های وردپرس با ما همراه باشید.

آرزوی بیگ تم موفقیت روز افزون و سلامتی برای شما همراهان محترم می باشد .

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب تفریحی وردپرسقالب شخصی وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید