ارتقا رتبه در نتایج گوگل

برای ارتقا گوگل در نتایج گوگل ، ابتدای امر باید کلمات کلیدی سایت خود را انتخاب نمایید ، برای انتخاب کلمه کلیدی دقت کافی را داشته باشید .

مثلا انتخاب نام شرکت شما ، در موارد بسیار کمی کلمه کلیدی خواهد بود ، زیرا اگر شما شرکت ثبت شده باشید ، قطعا نام شرکت شما منحصر به فرد می باشد ، پس اگر فقط در چند مطلب نام شرکت شما در سایت ذکر شده باشد ، کافی است که در نتایج گوگل در رتبه یک قرار بگیرید .

کلمات کلیدی ، کلماتی هستند که مخاطبان شما آنها را جست و جو می کنند ، خودتان را جای مخطاتبان قراردهید ، ببینید آنها برای پیدا کردن خدمات قابل ارائه شما چه کلماتی را جست و جو می کنند ، مثلا برای طراحی سایت واژه “طراحی سایت” یا “طراحی وب سایت” و موارد مشابه را کاربران جست و جو می کنند ، پس ابتدا چند کلمه کلیدی انتخاب کنید .

اگر شما فروشگاه اینترنتی نیستید ، اما چند نوع خدمات ارائه می دهید ، برای اینکه بتوانید روی چند کلمه به صورت تخصصی در سایتتان کار کنید ، پیشنهاد می کنیم که خدماتتان را در یک سایت و به صورت یکجا ارائه ندهید و از چند سایت استفاده نمایید ، تا علاوه بر منظم بودن کارتان بتوانید در گوگل با مطالب مرتبط به آن سایت و خدمات حاضر شوید .

همانطور که در مقالات قبلا گفته شده بود ، برای گوگل مطلب ننویسید ، برای مخاطبان خود بنویسید و از درج کلمات کلیدی با چگالی بالا و مصنوعی در سایت خود پرهیز نمایید .

از کپی کردن مطالب دیگران در سایتتان جدا بپرهیزید ! کار پاندای گوگل همین است که با سایت های کپی کننده مبارزه کنند ، پس دقت داشته باشید که انجام چنین کاری قطعا به ضرر شما خواهد بود و حتی اگر برای مدت کوتاهی موفق شوید ، اما در آینده ای نه چندان دور متضرر می شوید .

از راه های میان بر ، خریدن بک لینک های زیاد و مواردی که باعث می شود راه یک ساله را یک شبه بروید بپرهیزید ، شاید با انجام کارهای اسپم بتوانید در مدت زمان کوتاهی موفق شوید ، اما طول عمر حضور شما در رتبه های اول گوگل کوتاه خواهد بود .

ارتقا رتبه در گوگل

منطق گوگل در سال های قبل ۰ و ۱ بود ، یعنی یا شما سایت اسپم بودید و از کلیه نتایج حذف می شدید ، یا اینکه در نتایج بودید ، اما در حال حاضر منطق گوگل فازی می باشد و شما ممکن است که در لیست سیاه گوگل باشید و کاملا حذف نشوید ، اما سقوط های ناگهانی به صفحات آخر خواهید داشت و یا حتی بعضی از صفحات سایت حذف می شود .

رعایت این موارد به همراه به روزرسانی منظم سایت ، انجام زیرساخت های لازم که توسط طراحان سایت دیزاین صورت می پذیرد ، در مدت زمان نه چندان طولانی باعث می شود که رتبه شما در نتایج گوگل ارتقا یابد .

گوگل بسیار باهوش شده است و کوچکترین راه های میان بر را ز راه های درست تشخیص می دهد و در مقابل هم اگر کار را درست انجام دهید با ارتقا رتبه شما در گوگل شما را تشویق خواهد کرد .


طراحی سایت در سایت دیزاین

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید