اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت + آموزش ویدیویی

آخرین ویرایش: ۱۴ فروردین ۱۳۹۴

اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت + آموزش ویدیوییReviewed by حسین رحیمی on Apr 3Rating: 5.0اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریتاضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت در همیار وردپرس

اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت + آموزش ویدیویی

در ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ افزونه بروزرسانی و  آموزش ویدئویی اضافه شد

سلام دوستان!در حالت معمولی برای فعال کردن و یا فیر فعال کردن افزونه ها(plugin) باید به فهرست کناری پنل کاربری , قسمت افزونه و سپس بخش افزونه های نصب شده بریم.اما اگه دوست داشته باشیم سریعتر و هرجا که خواستیم اینکارو انجام بدیم باید میانبری برای اینکار بسازیم و چه جایی بهتر از نوار مدیریت (Admin Bar)!

اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت

اول باید افزونه plugin toggle رو از لینک دانلوددریافت و نصب کنیم تا دکمه میانبر رو در نوار مدیریت ایجاد کنه.اگه نشانگر موس رو روی این دکمه ببرید,لیست تمام افزونه هایی که در وردپرس شما نصبه نمایش داده میشه.

اضافه کردن میانبر برای افزونه ها در نوار مدیریت + آموزش ویدیویی
در تصویر مشاهده می کنید که افزونه هایی که فعال هستند با رنگ تیره و افزونه های غیر فعال با رنگ روشن نمایش داده می شوند.حالا اگه خواستیم افزونه ای رو فعال یا غیر فعال کنیم,کافیه روی اسمش کلیک کنیم!
نوار مدیریت این امکان رو ایجاد میکنه که سریع تر به ابزارهایی که نیاز دارید برسید.اگه نمی خواهید همه کاربرانتون این نوار رو داشته باشند می توانید نوار مدیریت رو برای همه به جزء مدیران غیر فعال کنید.

آموزش ویدیویی ایجاد میانبر برای افزونه ها با افزونه plugin toggle

دانلود ویدئو آموزش افزونه plugin toggle

دانلود ویدیو

دانلود افزونه plugin toggle

دانلود

صفحه افزونه

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید