افزونه سئو پیشنهاد کلمات کلیدی وردپرس

در این بخش قصد دارم تا شما رو با یک افزونه سئو وردپرس اشنا کنم افزونه ای که می تونه کمک کنه تا مطالب سایتتون رو به بهترین نحوه ممکن بنویسید.کار این افزونه سئو پیشنهاد کلمات کلیدی هست یکی از داغ ترین بحث ها در سئو امروزه کلمات کلیدی هست که به چه صورتی باید انتخاب بشه. وردپرس برای هر کار و مشکلی راه حلی رو برای مخاطبان خود قرار داده تا به راحتی بتونن قدرتمندترین و محبوب ترین کلمات کلیدی رو پیدا کنن.

سئو وردپرس یا به طور کلی مبحث سئو در هر سایت یکی از پر دغدغه ترین بخش هاست که شاید برای بیشتر وبمستران مهم ترین امر باشه. نام این افزونه پشنهاد کلمه کلیدی در وردپرس WP Keyword Suggest می باشد از اسمش نیز مشخص هست که کارش چیه … اگر مطلب مربوط به افزونه وردپرس wordpress seo by yoast رو مطالعه کرده باشید این افزونه بخشی داره به نام کلید وازه کانونی که همون کلمه کلیدی هست که ما باید در نوشتن روی این کلمه تمرگز کنیم. در بخش کلید واژه وقتی شروع به تایپ می کنیم بلافاصله خودش لیستی از کلمات و جملات رو پیشنهاد میده که این نیز خودش پیشنهاد کلمه کلیدی هست قبلا به طور کامل درباره این موضوع صبحت کردیم برای مطالعه به لینک آموزش سئو وردپرس با افزونه وردپرس سئو در بخش مطالب seo مراجعه کنید.

حال این افزونه سئو وردپرس WP Keyword Suggest نیز همین کار رو به صورت مجزا برای شما انجام میده بعد از نصب این افزونه بخش جدیدی به قسمت ویرایشگر اضافه میشه که می تونید کلمه کلیدی خود را وارد کنید تا خودش موارد دیگر رو بهتون پیشنهاد بده دقت داشته باشید در این بخش حدودا ۴/۵ مورد ابتدا نمایش میده در صورتی که روی دکمه پیشنهادش کلیک کنید آیتم های بیشتری رو نمایش خواهد داد.

در بالا اشاره کردم که پیدا کردن کلمات کلیدی برخی مواقع یکی از دشوارترین کارهاست اما وقتی می خواهیم مطلبی که داحل سایت منتشر می کنیم در نتایج اول گوگل بالا بیاد نباد موضوع رو ساده بگیریم در نوشتن سعی کنید از تمام قدرت خود استفاده کنید. اما چرا باید از افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی استفاده کنیم ؟ شاید براتون جای سوال باشه اصلا این افزونه برای چی هست ؟ شاید هم پاسخش رو بدونید :) در مطالب قبلی بخش سئو وردپرس گفتیم باید وقتی می نویسیم به برخی کلمات و جملات که ممکن هست در موتور جست و جو سرچ بشه توسط کاربر فکر کنیم … افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی WP Keyword Suggest هم دقیقا همین کار رو برای شما انجام میده جملات و کلماتی که در رابطه با موضوع شما در گوگل بیشتر سرچ شده رو به شما پیشنهاد می کنه این یکی از بهترین روش هاییست که میشه بهترین کلمه کلیدی یا کلید .اژه کانونی برای مطلب خود انتخاب کرد.

دانلود افزونه WP Keyword Suggest از مخزن وردپرس.

همیشه بهترین باشید و برای رسیدن به بهترین نتیجه در موتور جست و جو و بهینه سازی سایت روی محتوای سایت تمرکز کنید.

منبع: bigtheme


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید