افزونه هایی برای یک سایت تجاری موفق(۲)

در ادامه آموزش قبلی،سایر افزونه های ضروری رو برای داشتن یک سایت شرکتی و تجاری موفق معرفی می کنیم.با ماهمراه باشید.

ایجاد فروشگاه در سایت به صورت مجزا

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

بهترین افزونه ی فروشگاه ساز موجود که صاحبان سایت های فروشگاهی و…اقدام به خریداری اون کردن.بهترین افزونه ی منتشر شده برای ساخت یک برند!

این پلاگین امکانات فوق العاده رو داره که در هر درجه از مهارت کاربری هستنید می تونید از اون به راحتی استفاده کنید.هم چنین از دیگر قابلیت های این افزونه درگاه پی پل موجود در اونه که می تونید در صورت لزوم برای تجارت های وابسته به ارز خودتون از اون استفاده کنید.

1

استفاده از گوگل آنالیتیکس

یک ابزار پرقدرت برای مشاهده میزان دانلود،بازدید ها ،ورودی ها و خروجی های سایت.در جلسات مدرسه وردپرس،درباره آموزش کار با گوگل آنالیز (آنالیتیکس گوگل) صحبت کردیم.

در واقع مطمئن ترین راه برای ویزیت سایت این آنالیزگر حرفه اییه.

2

توجه دائمی به سرعت لودینگ سایت

افزایش سرعت لودینگ سایت تاثیر زیادی بر بهینه سازی سایت داره.یکی از راهکارهایی که میشه از اون بهره گرفت،استفاده از افزونه های کش وردپرسه.نمونه ی کامل این افزونه،افزونه wp super cache هست.این افزونه از بهترین افزونه های کاربردی وردپرسه و که نحوه عمل اون قبلا توضیح داده شده.در توضیحات این افزونه ذکر شده که سرعت لودینگ سایت شما با وجود این پلاگین تا ده برابر افزایش و زمانش کاهش پیدا می کنه.

3

ایجاد قابلیت جدید pinterest برای عکس ها

یکی از قابلیت هایی که جدیدا برای وب سایت ها به خصوص وب سایت های تجاری ایجاد شده ،خاصیت pinterestهست.یکی از خواصی که سبب حذب صدها نه،بلکه هزاران کاربر به سایت شما میشه.برای این کار باید سایت شما با قابلیت pinterest سازگار شه.

اما در تعریف این قابلیت باید گفته که به وسیله این قابلیت جدید،کاربران می تونن عکس هارو در پست ها به راحتی به اشتراک بذارن یا پین کنن.اما برای ایجاد این مورد،نیازه که شما به صورت دستی برای هر پستی این قابلیت رو تعریف کنید.اما با وجود افزونه pinterest for image می تونید به راحتی به صورت اتومات این مورد رو به عکس ها اضافه کنید.

۴

شاد باشید.

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید