افزونه ویرایش آسان پست ها

ویرایش پست ها با افزونه های وردپرس،پیش از این آموزش داده شده.طی این اموزش ها آموختیم که چه طور پست ها رو به صورت ساده تر در همون نقطه از سایت که هستیم ویرایش کنیم و دیگه نیاز نداشته باشیم به پیشخوان بریم.اما در آموزش امروز یکی دیگه از ابزار های کاربردی رو برای سهوات کار نویسندگان سایت معرفی می کنیم.افزونه های که ویرایش و تحریر یک پست رو دقیق ار و راحت تر میکنه.با ما همراه باشید.

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که هنگام نوشتن یک مطلب در وردپرس،نیاز دارید که مطلب رو به صورت پیش نویس ذخیره کنید.در واقع یک سری از تغییرات رو نیاز دارید که بعدا روی مطلب اعمال کنید.خب تا این جای کار مشکلی نیست.شما مطلب رو سیو می کنید و بعدا محددا به سراغش میرید.اما تصور کنید که مطلب شما طولانی و تخصصی باشه.مثلا در مطلبتون یک سری از کد ها رو معرفی کردید.در مرحله بعدی که برای ویریاش به مطلب مراجعه می کنید شاید مجبور باشید وقتی به اندازه نوشتن مطلب ویا حتی بیشتر جهت ویرایش هر قسمت و پیدا کردن اون بخش ها اختصاص بدید.

خب خوش بختانه با افزونه ها ی وردپرس خیلی از مشکلات رفع میشه.امروز افزونه ای رو برای تحریر سریع پست ها معرفی می کنم.

افزونه gyerill redACT TEXT یکی از افزونه های کاربردیه که متن شما رو برای ویرایش مجدد آماده می کنه.افزونه رو ابتدا نصب کنید.

افزونه تنظیمات خاصی نداره و هیچ سفارشی سازی ای لازم نداره خوش بختانه.

خب برای کار با افزونه کافیه که یک مطلب رو شروع به نوشتن کنید یا مطالب قبلی رو یکی رو باز کنید و ویرایش کنید.

قسمت هایی از مطلب که نیاز داره بعدا تصحیح شه رو مشخص کنید،سپس اون بخشش رو ازمطلب حذف کنید و شورت کد زیر رو جایگزین کنید.

</pre>
[redacted]
<pre>

خب حالا وقتی که نوشته رو رفرش می کنید این بخشو میبینید که به شکل مشکی در متن مشخص شده.دقیقا مثل شکل زیر

1

یعنی این بخش ها باید توسط شما ویرایش شه.

تنظیمات دستی افزونه:

خب برای افزونه یک سری تنظیمات دستی می تونید اعمال کنید.مهم ترین اون تعداد کاراکتری هست که افزونه اونو پوشش میده که حداکثرش ۶ عدده.اما می تونید این میزان رو بسته به اون کلماتی که باید ویرایش شن تغییر بدین.بدین منظور از شورتکد های زیر استفاده کنید.

</pre>
[redacted length="medium"][redacted length="large"][redacted length="extra"]
<pre>

توجه:کار این افزونه پنهان کردن مطلب نیست!پس بدونید که مطلب رو باید حتما ابتدا حذف کنید و بعد افزونه به جای خالی اون قسمت بخش مشکی رنگ رو درج می کنه.

شاد باشید.

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید