افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرس

افزونه چند زبانه کردن وب سایت وردپرسReviewed by محمد رضا ملکی on Aug 1Rating: 5.0

سلام خدمت شما دوستان و همراهان ارجمند . دوستان عزیز احتمالا شما به دنبال روش های متعددی برای دو زبانه کردن وب سایت وردپرس خود بوده اید ، در این اموزش وردپرس هم من برای شما با معرفی افزونه ای وردپرس این امکان را در وب سایت تون ، ایجاد می کنم ، پس حتما با ادامه اموزش امروز با ما همراه شوید .

شما دوستان عزیز احتمالا برای چند زبانه کردن وب سایت خود به دنبال روش و یا افزونه ای بوده اید و برخی از افزونه های وردپرس که برای انجام این کار وجود دارند رایگان نیستند و شما باید برای استفاده از انها در سایت ، افزونه وردپرس را خریداری نمایید ، افزونه  Polylang یک افزونه رایگان برای چند زبانه کردن وب سایت می باشد و شما می توانید همه کارهای خود را به راحتی و همانند گذشته ، برگه و مطلب جدید ایجاد نمایید و یا از دسته بندی های جدیدی در وب سایت خود بسازید و با استفاده از این افزونه وردپرس هم ترجمه این بخش های تازه را به سایت خود اضافه نمایید و این ترجمه مطالب کاملا اختیاری است و شما برای این که بهتر عمل نمایید برای تاثیر بیشتر بهتره این کار را انجام دهید . که شما می توانید این افزونه وردپرس رو از لینک زیر دریافت نمایید :

دانلود افزونه Polylang
پس از دانلود افزونه . ان را در بخش افزونه های وب سایت خود نصب و فعال سازید و تنظیمات این افزونه را انجام دهید تا بتوانید سایت وردپرس خود را به صورت چند زبانه تبدیل نمایید .

بعضی از مزایای این افزونه وردپرس :

  • پشتیبانی از زبان های متعدد
  • پشتیبانی کامل از زبان های راست به چپ
  • امکان وجود ترجمه برای برگه ها ، مطالب ، ابزارک ، منوها ، فهرست ها
  • امکان پشتیبانی از دسته های سفارشی ، مطالب سفارشی
  • تعیین ساب دامین برای سایر زبان ها

شما می توانید از این افزونه رایگان وردپرس برای چند زبانه کردن وب سایت خود استفاده نمایید . دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید ، از همراهی شما عزیزان متشکردم ، با آموزش های بعدی با ما همراه شوید .

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید