انتقال کاربران به صفحه دلخواه با Success Page Redirects

انتقال کاربران به صفحه دلخواه با Success Page RedirectsReviewed by بهاره کوهستانی on Jan 31Rating: 5.0انتقال کاربران به صفحه دلخواه با Success Page Redirectsانتقال کاربران به صفحه دلخواه با Success Page Redirects در همیار وردپرس

redirection-hamyarwp-انتقال کاربران به صفحه دلخواه

سلام دوستان؛

بهترین کار برای ایجاد محیطی جهت ارتباط کاربران با ما ساخت یک فرم تماس با ما می باشد. شاید خیلی از وبمستران ترجیح دهند که آدرس ایمیل یا شماره تماس خود را برای ارتباط کاربران قرار دهند اما این کار کمی غیر حرفه ای به نظر می رسد. البته بعضی از سایت ها واقعا احتیاجی به ساخت فرم تماس ندارند و قرار دادن مشخصات تماس برای آن ها کافی است.
ولی افرادی که مایل به ساخت فرم های تماس هستند باید خدمت آن ها عرض کنیم که افزونه های فراوانی ساختن فرم های تماس با ما در وردپرس موجود است که در همیار وردپرس نیز بسیاری از معروف ترین های آن ها را معرفی کردیم.
یکی از بهترین و معروف ترین افزونه های فرم ساز، افزونه ی فرم تماس ۷ یا contact form 7 می باشد. این فرم تماس در ابتدا بسیار ساده بود اما روز به روز بر گستردگی و پیشرفت آن افزوده شد به طوری که در حال حاضر خود دارای افزونه های کوچک بسیاری است که با اضافه کردن آن ها به فرم تماس ۷ می توان به امکانات خوبی دست یافت.
امروز هم تصمیم داریم فکری به حال انتقال موفق کاربران به صفحه ای مورد دلخواه شما در سایت، پس از ارسال پیام توسط فرم تماس ۷ کنیم. اگر شما هم دوست دارید این امکان را به فرم خود اضافه کنید، آموزش امروز ما را از دست ندهید!

افزونه Contact Form 7 – Success Page Redirects

success page redirection hamyarwp

افزونه ای که می تواند کاربران شما را پس از ارسال پیامشان به صفحه ای دلخواه منتقل کند “Success Page Redirects” نام دارد.
افزونه را در مسیر پلاگین ها نصب و سپس ان را فعال میکنیم. نیاز به هیچ گونه تنظیماتی نداریم. حال اگر به پنل فرم تماس ۷ مراجعه کنیم و بر روی فرم های موجود گزینه ی “ویرایش” را بزنیم، خواهیم دید که بخشی با عنوان “Redirect Setting” اضافه شده است.

redirect setting hamyarwp

شما از قسمت منوی کشویی می توانید صفحه ای که مورد نظر است را انتخاب کنید تا کاربران پس از اینکه پیامشان با موفقیت ارسال شد به آن صفحه منتقل شوند.

صرفا جهت اطلاع!!! این افزونه فقط با فرم تماس ۷ کار میکند و برای اینکه عملکرد آن فعال شود باید حتما بر روی وردپرس خود افزونه ی فرم تماس ۷ را داشته باشید.

جمع بندی! 

بسیاری از دوستان می خواهند کاربرانشان پس از ارسال پیامی در وبسایت، دیگر در صفحه ی ارسال پیام نمانند و به صفحه ی مورد نظر آن ها منتقل شوند. برای اینکه به این قابلیت دست یابید می توانید یکی از افزونه های فرم تماس ۷ را به کار ببرید.

دانلود   صفحه افزونه


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید