ایجاد صفحه: ما در حال بروزرسانی هستیم + آموزش ویدیویی

ایجاد صفحه: ما در حال بروزرسانی هستیم + آموزش ویدیوییReviewed by حسین رحیمی on Jan 24Rating: 5.0ایجاد صفحه ی ما در حال بروزرسانی هستیمایجاد صفحه: ما در حال بروزرسانی هستیم در وردپرس

WP-Maintenance-Mode

در ۴ بهمن ۱۳۹۳ افزونه بروزرسانی شد

سلام دوستان!

حتما بارها پیش اومده که بخواهید سایتی را ایجاد کنید و یک هفته ای درگیر تکمیل کردنش باشید یا اینکه درحال بروزرسانی سایت خود باشید یا سایت شما خراب شده و نمی خواهید کسی تا زمان تعمیر سایت به سایت شما دسترسی داشته باشه.معمولا راهکار سایت ها در این زمان استفاده از صفحه ی “در حال بروزرسانی هستیم” یا “بزودی برمی گردیم” یا همون “comming soon” هست.

چگونه برای وردپرس صفحه comming soon بسازیم؟

میشه گفت برای هرچیزی در وردپرسی افزونه ساخته شده و افزونه WP Maintenance Mode هم برای ساخت صفحه coming soon در مخزن وردپرس موجود هست.

  • اول افزونه WP Maintenance Mode رو از مخرن وردپرس نصب و فعال سازی کنید.
  • بعد به از پیشخوان به قسمت تنظیمات > WP Maintenance Mode برید اینجا صفحه تنظیمات افزونه هست.
  • گزینه اول در تب general را روی Activated قرار دهید تا صفحه شما ایجاد شود.همین حلا اگه یک نفر وارد سایت شما بشه یه صفحه سفید زشت جای صفحه اول می بینه پس باید صفحه رو تغییر بدیم.
  • دومین گزینه Bypass for Search Bots هست که میگه مایلید هنوز گوگل و .. شما رو ایندکس کنند؟ که اگه مایل هستید بهتره yes رو بزنید.

wp-maintenance-mode1

تب بعدی design هست که در این تب می توانید به راحتی ظاهر سایت را عوض کنید.

wpmaintenancemode-design

اضافه کردن شمارنده و دکمه شبکه های اجتمایی و ..!

شاید با استفاده از دو تب قبلی صفحه comming soon رو ایجاد کرده باشید.اما این صفحه چیزی ندارد یه پیام ساده.اما در تب اخر یعنی modules شما می توانید امکانات جالبی را به صفحه خود اضافه کنید.

  • شمارنده:برای ایجاد شمارنده از امکانات Countdown استفاده کنید.در این قسمت می توانید تاریخی را به عنوان آعاز شمارش انتخاب کنید و تعداد روز و ساعت شمارنده رو انتخاب کنید تا شمارنده در صفحه شما ایجاد بشه
  • دریافت ایمیل کاربران: با امکان Subscribe شما میتوانید ایمیل افراد را دریافت کنید تا بعد از راه اندازی سایت به این افراد اطلاع رسانی کنید.
  • شبکه های اجتمایی:Social Networks قسمتی برای وارد کردن ادرس شبکه های اجتمایی شماست.
  • تماس با ما : Contact هم اخرین قسمت هست که این امکان رو میده که شما اطلاعات تماس خود را قرار دهید.

maintenance-mode-preview

در انتها به عنوان یک راه جایگزین که اتفاقا فارسی هم هست می توانید از افزونه Ultimate Coming Soon Page هم استفاده کنید که در اینجا توضیح کوتاهی درباره اش دادم: برترین قالب های رایگان ۲۰۱۴ وردپرس

آموزش ویدیویی کار با افزونه WP Maintenance Mode

دانلود افزونه  WP Maintenance Mode

دانلود

صفحه افزونه

دانلود افزونه فارسی WP Maintenance Mode

این افزونه توسط یکی از کاربران عزیز همیار وردپرس به نام آقای محمد علی حصاریان ترجمه شده است.

دانلود


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید