ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

آخرین ویرایش: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp SitemapReviewed by بهاره کوهستانی on Aug 11Rating: 5.0ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemapایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap در همیار وردپرس، با افزونه های وردپرسی نقشه ی سایت مطلوبی ایجاد کنید

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

نقشه ی سایت خود را به راحتی با Simple Wp Sitemap بسازید!

سلام؛

چندی پیش نظرات کاربران را پیرامون ایجاد نقشه ی سایت مطالعه میکردم و متوجه شدم که با این موضوع مشکلات زیادی دارند و نمیدانند که چگونه می توانند به بهترین نحو نقشه ی سایت خوبی را طراحی کنند تا در بحث بهینه سازی سایت نیز موثر باشد! برای همین تصمیم گرفتم مبحث امروز را به ساخت نوعی نقشه ی سایت که به راحتی به همراه کاربرد خوبی که دارد اختصاص بدم. پس اگر شما هم به دنبال راهی برای ایجاد یک نقشه ی سایت کاربردی هستید با ما همراه باشید…

افزونه ی کاربردی Simple Wp Sitemap

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

افزونه ای که امروز تصمیم به معرفی آن داریم با عنوان simple wp sitemap می باشد که به شما امکان ایجاد یک نقشه ی سایت خوب و کاربردی را خواهد داد. برای گام نخست، افزونه را نصب و فعال میکنیم. سپس می توانیم برای رفتن به بخش تنظیمات افزونه از گزینه ی تنظیمات>> simple wp sitemap را ببینید و وارد آن شوید. در بخش تنظیمات افزونه با دو تب General و Order رو به رو خواهید شد.

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

در باکس اول آدرس برگه ها و قسمت هایی که قرار است در نقشه ی سایت قرار گیرند را وارد میکنیم و در باکس دوم آن دسته از برگه هایی که باید از دید نقشه ی سایت مخفی بمانند را وارد میکنیم.

در قسمت پایینی این باکس ها، گزینه هایی مشخص شده که می توانید آنها را انتخاب کنید!

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

در این قسمت شما مشخص میکنید که در نمایش نقشه ی سایت چه بخش هایی به کاربران نمایش داده شود. دسته ها، نام نویسنده و برچسب ها! اگر تمایل به نمایش آنها دارید تیک بزنید.

در قسمت order نوع نمایش داده ها در نقشه ی سایت را می توانید تغییر دهید! به عنوان مثال میتوانید در مرحله ی اول تگ ها را نمایش دهید و سپس دسته ها و …
با فلش های بالا و پایین می توانید آنها را جا به جا کنید.

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

پس از اعمال تغییرات در صفحه ی افزونه دو آدرس نقشه ی سایت، یکی به صورت اچ تی ام ال و دیگری ایکس ام ال به شما می دهد. که می توانید آن را برای نقشه ی سایت خود استفاده نمایید.

ایجاد نقشه سایت با Simple Wp Sitemap

و بدین شکل می توانیم چنین نقشه ی سایتی را با دسته بندی خاص ایجاد کنیم.

نتیجه گیری: 

اگر میخواهید نقشه ی سایت راحت و در عین حال کاربردی را ایجاد کنید به شما پیشنهاد میکنم از افزونه ای که امزو خدمت شما معرفی کردیم حتما استفاده کنید.

دانلود افزونه ی Simple WP sitemap

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید