برنامه ریزی برای انجام عملیات خودکار روی مطالب

برنامه ریزی برای انجام عملیات خودکار روی مطالبReviewed by Bahar on Feb 22Rating: 5.0برنامه ریزی برای انجام عملیات خودکار روی مطالب برنامه ریزی برای انجام عملیات خودکار روی مطالب در همیار وردپرس

Scheduled-Content-Actions-hamyarwp

سلام دوستان عزیزم؛

همونطور که میدونید قبل از انتشار هر مطلبی، عملیاتی رو روی اون انجام میدیم و سپس مطلب رو منتشر میکنیم.مواردی نظیر وجود یا عدم وجود دیدگاه ها، مطالب چسبناک و یا زمانبندی برای حذف شدن مطلب پس از مدتی مشخص! این عملیات یه صورت پیش فرض برای شما در وردپرس برنامه ریزی شده اما امروز قراره اقدامات بیشتری رو برنامه ریزی کنیم!پس اگه چند لحظه ای زمان بذارید با مطلب بسیار کوتاه و جالبی آشناتون میکنم.

افزونه Scheduled Content Actions

اول از همه این افزونه رو از همین جا دانلود میکنیم و اون رو روی سیستم وردپرس در شاخه ی افزونه ها بارگذاری میکنیم. بعد از فعال سازی افزونه به راحتی روی ایجاد نوشته ی جدید و یا ویرایش نوشته ی قبلی کلیک میکنیم تا وارد ویرایشگر وردپرس بشیم. با ورود به این بخش شما به جعبه ای با عنوان ‘Scheduled Post Actions’ برخورد خواهید کرد.

schedul

در این بخش شما میتونید از منوهای آبشاری که داره تنظیمات دلخواه خودتون رو انجام بدید و با تاریخ و زمان مشخص اون رو ذخیره کنید. جلبب اینه که هر چقدر و به هر تعداد که تمایل دارید میتونید برنامه ریزی داشته باشید و هیچ محدودیتی برای شما وجود نداره.

choose an action

این افزونه در نوشته ها، برگه ها و هر پست سفارشی کاربرد داره و اعمالی نظیر موارد زیر رو برنامه ریزی میکنه و انجام میده:

پست چسبناک
پست معمولی
پست های خصوصی
نوشته های پیش نویس
نوشته های موجود در زباله دان
حذف پست ها
ایجاد دیدگاه
بستن دیدگاه
تغییر عنوان
افزودن پرونده ی چند رسانه ای
به روز رسانی پرونده های چند رسانه ای
حذف پرونده های چند رسانه ای

زندگیتان سبز و خرم

دانلود صفحه افزونه


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید