بهترین افزونه های ابزارک وردپرس

ابزارک ها در وردپرس،یک بخش کاملا مفید و دلخواه هست که شما می تونید با وجود ویجت ها یا در واقع همون ابزارک های موجود،ساید بار رو تکمیل کنید.در مورد ابزارک ها صحبت های زیادی رو داشتیم.گروهی از این افزونه ها، ویژگی هایی در تم ایجاد می کنن که شاید تم شما حاوی این امکانات باشه.پس قبل از دانلود افزونه،به این مورد دقت کنید.در این مقاله،یک سری از مفید ترین ابزارک ها رو که استفاده از اونا رایج تره رو می شناسید.

افزونه سفارشی سازی widget customizer

با این افزونه می تونید ابزارک های موجود رو مدیریت کنید،سفارشی سازی کنید،و قبل از انتشار پیش نمایشی از اونو مشاهده کنید.

1

افزونه BP profile widget

با این افزونه می تونید امکانات بیشتری رو در اختیار کاربران انجمن buddy press خود بذارید.با این افزونه می تونید به کاربران انجمن این قابلیت رو بدید که در پروفایلشون از ویجت های پخش موزیک،گالری و..استفاده کنن.

2

افزونه ابزارک gabfire widget pack

این افزونه یک پکیج رایگان برای اون دسته از کاربرانیه که به دنبال ضروری ترین افزونه های در وردپرسشون هستن.خوش بختانه افزونه تست شدست و روی انواع تم های وردپرس جواب میده.مجموعه ای بهترین ابزارک هارو می تونید با نصب این افزونه در ساید بار داشته باشید.

3

افزونه custom menu widget wizard

این افزونه برای سفارشی سازی فهرست ها در ساید باردر نظر گرفته شده.می تونید منو هارو به عنوان ویجت در ساید بار نمایش بدید.ضمنا امکان انتخاب یک دسته بندی خاص هم در این افزونه در نظر گرفته شده.

4

افزونه responsive column widget

این افزونه برای آرایش بندی ویجت ها در ساید باره.می تونید کاری کنید که ویجت ها به صورت افقی نمایش داده شن.این شیوه نمایش در بخش هایی به صورت کاملا ریسپانسیوه و در نمایش این بخش درسایر سیستم ها مشکلی ایجاد نمی کنه

5

افزونه duplicate widget

این افزونه برای دوبل کردن ویجت ها به مار میره.یعنی می تونید از یک ویجت به صورت همزمان و دوبار استفاده کنید.

6

افزونه امتیاز دهی rating widget

این افزونه به شما امکان ساخت و مدیریت سیستم امتیازدهی رو از ناحیه ی ادمین میده.

7

افزونه widget display option

این افزونه مطابق شکل،یک سری از فیلد هارو به ابزارک های نصب شده اضافه می کنه.و این امکانو میده که تحت شرایط خاص بتونید ویجت ها رو مخفی یا نمایان کنید.

8

پیروز باشید.

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید