بهترین افزونه های کروم برای وب مستران (۲)

بهترین افزونه های کروم برای وب مستران (۲)Reviewed by Mona on Mar 17Rating:

در بخش اول،تعدادی از بهترین افزونه های کروم رو معرفی کردیم.این افزونه ها برای سهولت کار هر وب مستری کاربردیه.در ادامه باقی افزونه هارو معرفی میکنیم.

افزونه writer

این افزونه یک ادیتور ساده و بدون هیچ گونه تنظیمات خاص رو به شما میده که بتونید متن دلخواهتون رو با زدن یک دکمه در هی پیجی که باشید بنویسید و یا پیست کنید و سپس به ورد،گوگل درایو و یا سایت خودتون منتقل کنید.

8

افزونه break helper

این افزونه یک پلاگین شاید غیرصروری محسوب بشه.برای افرادی که تمام روز با نت و سیستمشون سروکار دارن،شاید نیاز باشه یک هشدار وجود داشته باشه تا از افراط در کار با اینترنت چلوگیری شه.میتونید یک تایم مشخص رو به افزونه بدید تا در زمان معین شده به شما هشدار بده

9

افزونه last pass

اگر شما کاربر حرفه ای اینترنت هستید،مسلما در سایت ها و مواقع مختلف از رمزهای عبور متفاوتی استفاده می کنید.می تونید هربار که از هر رمزی استفاده می کنید،مشخصات دقیق رو به این افزونه بدید و به این ترتیب ،تمامی چسورد هارو مدیریت کنید.ضمنا در صورتی که از یک پسورد دوبار استفاده کنید،این افزونه به شما هشدار میده.

10

افزونه eye dropper

این افزونه یک پلاگین مفید برای برداشتن و ذخیره ی هر رنگی در هر صفحه ای از وب هست.می تونید رنگ هارو سیو کنید و در تاریخچه ی کروم ذخیره کنید.سپس کد مربوط به رنگ رو کپی کنید و در هر نوع نرم افزار مورد نیاز مثل فوتوشاپ استفاده کنید.

افزونه boomerang for gmail

برای مدیریت همزمان ایمیل ها با پست های سایت شما این افزونه کاربرد داره.مثلا زمان انتشار یک مطلب رو مشخص میکنید و سپس ایمیل های موجود در جی میل رو بر اساس اون به کاربران ارسال می کنید.در واقع می تونید خاصیت زمان بندی رو که در جی میل موجود نیست نیز احرا کنید.

11

افزونه after the deadline

این افزونه یکی از ویرایشگر های مناسب برای شماست.می تونید با نصب این افزونه از صحت گرامرو املای نوشته ی خودتون حتی در وردپرس مطلع شید.به علاوه خیلی از حاصیت های ویرایشی دیگه ای در این افزونه هست که می تونید حین تایپ ازش استفاده کنید

12

موفق باشید

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید