ترجمه قالب با جهان فارسی

ترجمه قالب با جهان فارسیReviewed by محمد رضا ملکی on Jul 14Rating: 5.0

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان ارجمند وب سایت بیگ تم.دوستان در این آموزش وردپرس با شما همراه هستیم با یک افزونه بسیار بسیار خوب و کاربردی در وب سایت های وردپرسی.دوستان در این آموزش این افزونه ای که به شما معرفی میشود یکی از حرفه ای ترین افزونه های ایرانی است برای ایحاد رشته های ترجمه در قالب وردپرس وب سایت وردپرسی شما.پس تا انتها با من همراه باشید تا ان را بررسی کنیم.

دوستان گاهی ممکن است شما در وب سایت وردپرسی خود در آپدیت های جدید و یا در همان شروع کار به مشکلاتی برخورد میکنید که مثلا کلماتی وجود دارند که فارسی نیستند و باید فارسی شوند ولی از درون المان های قالب وردپرسی امکان فارسی سازی ان ها وجود ندارد و آن ها در کد های قالب هستند و شما باید تمامی فایل ها را در پی آن ها بگردید.

اما خب این کار بسیار سخت و خسته کننده است.اما راه حل جیست و چه میتوان کرد؟ راه حل بسیار ساده و واضح است.برای این منظور شما میتوانید ار یک افزونه بسیار خوب و کاربری استفاده کنید.این افزونه که جهان پارسی نام دارد به شما کمک میکند در قالب وردپرس سایت خود حلقه های ترجمه ای ایجاد کنید.پس آن را از لینک زیر دریافت کرده و در وب سایت وردپرسی خود نصب نمائید.

دانلود افزونه وردپرس جهان پارسی

خب این هم از یک آموزش بسیار خوب و کاربردی در وردپرس که مطمئنا برای شما کارآمد و جذاب خواهد بود و شما از آن استفاده خواهید کرد.خب دوستان در این قسمت باید از شما تشکر کنم بابت توجه به این آموزش وردپرس.در ادامه آموزش های وردپرس همراه من باشید دوستان.موفق و پیروز و سربلند باشید.

منبع: بیگ تم مرجع قالب وردپرس و افزونه وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید