ترفند های مفید سئو در ۲۰۱۵ (۱)

برای بهینه سازی سایت ،راهکاری های زیادی معرفی کردیم.در مبحث سئو،یک سری از تحولات در سئو ۲۰۱۵ رو مطرح کردیم.قبلا هم در باره عوامل بسیاری که در سئو دخیل هستن صحبت کردیم.در این مقاله ،به صورت جامع نحوه بهینه سازی سایت رو طی آپدیت سایت آموزش میدیم.راهکار هایی که هر فردی باید طی بلند مدت به کار بگیره تا بتونه نتیجش رو مشاهده کنه.

نوشتن مطالب با کیفیت

اولین گام همیشه نوشتن یک مطلبه و تمرکز بر روی کیفیت اون.در وافع به زبان ساده تر باید یک مطلب اول خوب باشه که گوگل برای اون تبلیغ کنه و در صفحه نتایجش نمایش بده!

متاسفانه یا خوش بختانه گوگل باهوش تر  ازیان حرفاست که با راهکار هایی مثل افزایش بازدید در برابر پرداخت در صورتی که سایت محتوای خوبی نداشته باشه گول بخوره!..گوگل زیرکه و مطلب با کیفیت رو از مطلب ضعیف تشخیص میده.این فرآیند توسط بخش های موتور جست و جو گر انجام میشه که از بحث ما خارجه.

همین حالا که ما درباره گوگل مطلبی رو ارائه میدیم،مطمئنا گوگل نسبت به محتوای اون بی تفاوت نیست و مهم ترین عامل در رتبه بندی سایت ها و نمایششون در صفحه اول همینه.

برای نوشتن پست ها وقت بگذارید.مطلب با کیفیت ارائه بدید.از کپی بپرهیزید.تشخیص اصل یا کپی بودن منبع برای گوگل ساده ترین کاره!

جایزه گوگل به اون دسته از افرادی که مطلب خوبی رو منتشر کنن،افزایش بازدید،رونق تجارت و شهرت بیشتره!44

استفاده از سرچ های خارجی برای ساخت لینک های ها

شاید عنوان این بخش یه مقدار سردرگرم کننده باشه.به توضیحات زیر توجه کنید تا بهتر متوجه شید:

در ۵ سال اخیر،بیش از اون چیزی که فکر کنید تحول در سازوکار گوگل رخ داده.گوگل وجه زیادی به سایت هایی داره که مسئله لینک بیلدینگ رو مورد توجه قرار میدن.هر لینک یعنی یک نشانه!نشانه ای که به فرد امکان مشاهده پست های بیشتر رو میده و زمان بیشتری در سایت شما صرف می کنه.لینک ها هنوز هم مهم ترین بخش در کمپین جهانی سئو محسوب میشن.

اما مهم ترین تغییری که در سئو ایجاد شده ،نحوه ی ایجاد لینک هست.لینک ها باید در سایت به صورت طبیعی قرار داده شن.اگر با مبحث قرار دادن لینک به صورت طبیعی آشنا نیستین،یک راه ساده برای ایجاد لینک طبیعی هست!…برگردید به گام اول!یعنی ایجاد یک مطلب با کیفیت.اگر مطلب شما با کیفیت باشه،هر کسی ممکنه برای انتقال مطلب شما اقدام کنه و اگر با اصول کپی برداری اشنا باشه لینک سایت شما رو قرار میده.این یعنی طبیغی ترین راه برای یجاد لینک سایت!

خیلی مهمه که از لینک چشم برندارید.در واقع در سال ۲۰۱۵ این موضوع مهم تره.اگر از لینک غاقل شید،تاثیراتی که در کوتاه مدت بر بر رنک سایت داره رو میبینید.

توجه بیشتر به گوگل پلاس

خب برای وب مستران گوگل شاید مهم ترین موتور جست وجو باشه.در واقع شاید اهمیتی که گوگل برای ما داره ،هیچ حست وجو گری مثل بینگ یا یاهو نداشته باشه.هرچند که این چست وجو گرها چیزی کمتر از گوگل ندارن.

با توجه به تاکید گسترده گوگل بر شبکه اجتماعی خودش،یعنی گوگل پلاس،لازمه که برای بهبود سایتتون از گوگل پلاس اقدام کنید.اگر تا به حال پیجی رو در گوگل پلاس ایجاد نکردید حتما ایجاد کنید و اگر مشترک هستید پس به بهبود اون بپردازید.

پس دکمه گوگل پلاس رو به هر پست اضافه کنید و از همه بخواید +۱ رو به دایره اجتماعیتون بدن.هر چه قدر این دایره گسترده تر شه،توجه گوگل به شما هم بیشتر میشه.

با ادامه این ترفند ها در پست های آینده با ما باشید.

منبع:بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید