تغییر قالب پنل مدیریت وردپرس با Material Admin Theme

تغییر قالب پنل مدیریت وردپرس با Material Admin ThemeReviewed by بهاره کوهستانی on Jan 28Rating: 5.0تغییر قالب پنل مدیریت وردپرس با Material Admin Themeتغییر قالب پنل مدیریت وردپرس با Material Admin Theme در همیار وردپرس

dashboard-hamyarwp-پنل مدیریت وردپرس

سلام؛

وقتی سایتی را ایجاد می کنیم هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ظاهری باید به آن توجه کنیم تا همیشه از دو جنبه به روز باشد. از لحاظ فنی اگر به روز باشد که مطمئنا بسیاری از مشکلات را نخواهیم داشت و از لحاظ ظاهری هم که بروز باشد، کاربران شما را مجذوب می کند و تنوع بیشتری برای آن ها ایجاد می کند.
امروز می خواهیم مانند خیلی از آموزش های دیگر به بخش ظاهری سایت خود بپردازیم. وقتی حرف از ظاهر یک سایت می شود اولین چیزی که به ذهن خطور می کند این است که تصمیم بگیریم قالبی جدید و متفاوت از قالب وردپرس فعلی خود طراحی و یا نصب کنیم تا تنوع بهتری به ظاهر سایت داده و هم با انتخاب یک قالب بهتر امکانات بیشتری برای سایت خود فراهم کنیم و در اختیار کاربران قرار دهیم. این فکر کاملا درست است اما آیا بحث ظاهری همیشه می تواند برای دیده شدن کاربران باشد؟
آیا تا به حال به پیشخوان وردپرس فکر کرده اید؟
همانطور که می دانید پیشخوان وردپرس نیز تنظیماتی دارد و رنگ بندی تم های آن قابل تغییر هستند و شما می توانید به هر رنگ دلخواه اما از پیش تعریف شده ای که برای آن تعیین شده تغییر دهید. ولی حال اگر بخواهیم کمی متفاوت تر عمل کنیم باید چه کنیم؟!

امروز قرار است با افزونه ای وردپرسی آشنا شویم که به ما کمک می کند تا قالبی با طراحی فلت و رنگ بندی شیشه ای و جالب پیشخوان وردپرس خود را بسازیم.

افزونه Material Admin Theme

material admin hamyarwp

با افزونه ی Material Admin Theme می توانیم فضای جدیدی در پیشخوان وردپرس خود ایجاد کنیم و منوها را به صورت کاملا فلت با آیکون هایی متفاوت و همچنین شکل شیشه ای ببینیم.

افزونه را در مسیر افزونه ها نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از فعال سازی منتظر نباشید تا به شما بگویم به کدام قسمت برای تنظیمات بروید. فقط تنها کاری که می کنید این است که نگاهی به پیشخوان خود بیاندازید. تغییر را در آن ملاحظه خواهید کرد…

admin bar hamyarwp

جمع بندی! 

چنانچه از آن دست افرادی هستید که به زیبایی ظاهری و داخلی سایت خود اهمیت می دهید، با انتخاب قالب های زیبا می توانید ظاهر سایت خود را برای کاربران جذاب کنید و همچنین قالبی را نیز برای پیشخوان وردپرس خود بسازید تا هم خودتان و هم نویسندگان سایت خود را با ظاهری زیبا رو به رو کنید.

دانلود   صفحه افزونه


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید