حذف انبوه کاربران در وردپرس

یک وبسایت وردپرس با کلی کاربر اسپم میتونه یک کابوس واسه پاک سازی باشه،مخصوصا اگر شما از پلاگین Buddypress استفاده میکنید.

اسپم ها میتوانند با سیل نظرات چرند فعالیت شما را مختل و میز کارتان را پر کنند.نظراتی مثل “من خیلی از پیدا کردن این سایت خوشجالم” و یا “مرسی ازینکه وقت میزارین” و همینطور باعث گم شدن کاربران واقعی خود زیر این شلوغی میشوند.

هدف اصلی اسپمر ها اینست که وبسایت وردپرس شما را از کنترل خارج و منابع شما را بمکند و به طور غیر قانونی باعث بالا اومدن سایت های دیگه بشن.بنابر این هرچه زودتر رخ دادن این اتفاق رو ببینید و به حذف کاربران اسپم بپردازید بهتر است.در ادامه روش هایی آسان برای حذف انبوه کابران اسپم معرفی خواهیم کرد.

حذف انبوه کاربران

به طور پیش فرض بخش کاربران در وردپرس فقط ۲۰ کاربر را نشان میدهد و  ممکن است ندانید که میتوان تعداد نمایش کاربران را در تب تنظیمات صفحه نمایش (Screen Option) واقع در بالای صفحه عوض کرد.هنگامی که وارذ تنظیمات صفحه شدید میتوانید تعداد کاربرانی را که میخواهید مشاهده کنید و جزییات آنها را تغییر دهید.

تنظیمات صفحه

تنظیمات صفحه

شما میتوانید با قرار دادن شماره ۲۰۰ به جای ۲۰ به حذف انبوه کاربران بپردازین بنابراین سرعت خود را تا چند برابر بالا خواهید برد.

این کار یک روش عالی به شمار میرود اگر شما فقط صدها دیدگاه داشته باشید ولی اگر با هزاران اسپم مواجه بودید شاید بهتر باشه از یک افزونه برای اینکار استفاده کنید.

یکی از این افزونه ها به نام Bulk Delete به شما اجازه حذف کاربران،پست ها،صفحات و زمینه های متا را بر اساس شرایط و فیلتر های مختلف میدهد.

اگر یک سیستم مولتی سایت را اداره میکنید Anti-Splog یک افزونه عالی برای رساندن تعداد اسپمر ها به صفر است.این افزونه قدرتمند بصورت هوشمندانه ای اسپمر ها را پیدا کرده و همینطور آنها را بلاک میکند تا شما مجبور به دست و پنجه نرم کردن با آنها در آینده نباشید.این افزونه یک صف از مظنونین برایتان میسازد تا آنها را در میز کار بررسی کنید.درضمن این افزونه از ثبت نام دوباره آنها نیز جلوگیری میکند.

WangGuard نیزیک افزونه عالی دیگر است که نیازی به مولتی سایت بودن برای کار کردن ندارد،هرچند از سایت های شبکه ای هم پشتیبانی میکند.افزونه ونگارد ویژگی های اضافی را نیز به شما میدهد تا کاربران اسپم که هم اکنون ثبت نام کرده اند را مدیریت کنید.شما میتوانید از برنامه جادویی درون آن استفاده کنید تا کاربران اسپمر را شناسایی کنید و سپس به علامت گذاریشان به عنوان اسپمر و حذف آنها بپردازید.

در نظر داشته باشید که پیشگیری بهتر از درمان است پس اگر در هنگام نصب وبسایت یک افزونه ضد اسپم نصب کنید درواقع از وجود اسپمر ها در آینده جلوگیری کرده اید.

منبع:بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید