حذف درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTP

حذف درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTPReviewed by علی حاجی محمدی on Sep 18Rating: 5.0حذف درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTPحذف درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTP در همیار وردپرس

حذف درخواست ورود اطلاعات وردپرس FTP

بروز رسانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸

سلام دوستان؛

عملکرد برخی سرورها به گونه ای است که در زمان انجام عملیات در آن ها نیازمند داشتن اطلاعات FTP هستیم. مثلا در وردپرس می خواهیم بروز رسانی انجام دهیم یا افزونه ای را نصب کنیم. در این موارد به ما پیامی می دهد که باید اطلاعات وردپرس FTP را وارد کنید تا مراحل کار صورت گیرد.

بعضی افراد در همان زمان اطلاعات وردپرس FTP را از هاستینگ خود درخواست کرده و وارد میکنند و همیشه از آن در هر مرحله ای که نیاز باشد استفاده میکنند. اما موضوع این است که ما به عنوان مدیر سایت کارهای متعددی قرار است روی وبسایت خود انجام دهیم. یا اینکه قرار است از افراد بیشتری کمک بگیریم. با این روش نمیتوان عملیات را با سرعت و کیفیت انجام داد! پس باید چه کرد؟
مشخص است! باید اطلاعات وردپرس FTP را برای همیشه غیر فعال کرد یا یک بار برای همیشه ذخیره کرد. در آموزش امروز قصد داریم روش هایی را برای حل این موضوع پیش پای شما قرار دهیم.

به هاست خود مراجعه کرده و فایل  wp-config.php که به عنوان فایل اصلی در نصب وردپرس به حساب می آید را با ویرایشگر باز کنید. سپس قطعه کد زیر را در آن وارد کرده و اطلاعات موجود در قطعه کد را پر کنید:

define('FTP_HOST', 'ftp.yoursite.com');
define('FTP_USER', 'Your_FTP_Username');
define('FTP_PASS', 'Your_FTP_password');
define('FTP_SSL', true); // If you can use a SSL connection set this to true

به عنوان مثال به جای ftp.yoursite.com باید آدرس وردپرس FTP خود را وارد کنید و در جای  Your_FTP_Username باید نام کاربری مشخص شده برای وردپرس FTP را وارد کنید و همچنین در بخش Your_FTP_password باید پسورد مربوط به وردپرس FTP را قرار دهید. به این ترتیب می توانید یک بار برای همیشه اطلاعات وردپرس FTP را در سرور وارد کنید تا دیگر در مورد این اطلاعات در پنل وردپرس سوالی از شما نشود.


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید