دانلود وردپرس فارسی نسخه ۴٫۱

نسخه ۴٫۱ وردپرس بروز رسانی شد این نسخه از وردپرس در زبان اصلی با افتخار خواننده جاز Dinah Washington  برای بروز رسانی و دانلود در دسترسی می باشد همچنین در وردپرس فارسی این نسخه به افتخار استاد موسیقی ایران داریوش پیرنیاکان آماده سازی شده و فابل استفاده می باشد. در نسخه جدید تغییراتی جزئی در بخش های مختلف وجود دارد که در ادامه به برخی موارد اشاره خواهیم کرد. در صورتی که مشکلی با نسخه جدید ندارید می توانید وردپرس فارسی را دانلود کرده و جایگزین نسخه قبلی کنید یا در داشبورد وردپرس اقدام به بروز رسانی وردپرس کنید.

تغییراتی که در نسخه ۴٫۱ وردپرس شاهد بودیم مربوط به بخش ویرایشگر نوشتن , انتخاب زبان در قسمت تنظیمات , فابلیت قرار دادن ویدیو از vine , قابلیت خارج شدن از سیستم در هر جایی و پشنهاد پلاگین.

نوشتن راحت و بدون حواس پرتی

یکی از ویژگی های وردپرس ۴٫۱ ویرایشگر نوشتن هست که تمرکز دقیقی رو می توان در نوشتن داشت بدون اینکه بخش های مختلف دیگر حواس را پرت کنید.

قابلیت انتخاب زبان از بین ۴۰ زبان دنیا

در نسخه ۴ وردپرس شاهد اضافه شدن بخش انتخاب زبان بودیم که در نسخه ۴٫۱ به بخش تنظیمات » عمومی ۴۰ زبان دنیا افزوده شده و روز به روز به تعداد این زبان ها افزوده خواهد شد.

قرار دادن ویدیو از Vine

یکی دیگر از ویژگی های افزوده شده قابلیت قرار دادن ویدیو از vine هست قابلیتی که در نسخه های قبلی هم با یوتیوب وجود داشت برای پخش ویدیو آنلاین در سایت بدون دردسر.

پیشنهاد پلاگین برای نصب

دیگر ویژگی اساسی نسخه ۴٫۱ وردپرس قابلیت پیشنهاد پلاگین برای نصب و تست می باشد پلاگین هایی که توسط افراد دیگر بیشتر قابل استفاده قرار گرفته.

جهت دانلود جدیدترین نسخه وردپرس فارسی و وردپرس انگلیسی به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید