دوره وبمستران هوشمند، با ۰ تا ۱۰۰، چه تفاوتی دارد؟

دوره وبمستران هوشمند، با ۰ تا ۱۰۰، چه تفاوتی دارد؟Reviewed by علی حاجی محمدی on Sep 25Rating: 5.0دوره وبمستران هوشمند، با ۰ تا ۱۰۰، چه تفاوتی دارد؟دوره وبمستران هوشمند، با ۰ تا ۱۰۰، چه تفاوتی دارد؟

smart_webmasters

با سلام

شکل گیری دوره وبمستران هوشمند

بعد از برگزاری ۱۹ دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب و استقبال کاربران تصمیم گرفتیم که برای وردپرس هم دوره جامعی برگزار کنیم که مباحث جدایی از بحث ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب باشد. بخاطر همین دوره طراحی وب بدون کدنویسی رو (که ۵ جلسه بود) را برگزار کردیم ( البته این دوره را قبلا یک بار با همکاری مجموعه مدیر سبز برگزار کرده بودم )
طی نظرسنجی هایی که در این ۲ دوره طراحی وب بدون کدنویسی انجام شد، خداروشکر استقبال و رضایت شرکت کنندگان خوب و امیدوارکننده بود. ولی خود من حس کردم خیلی از مباحث بود که میتوانستیم در جهت حرفه ای تر شدن شرکت کنندگان ( و البته سایتهایشان) بیان کنیم ولی به دلیل محدودیت زمان و البته سرفصل ها این هدف محقق نشد. بخاطر همین تصمیم گرفتم جامعترین دوره وبمستری رو با نام وبمستران هوشمند نمایم.

تفاوت وبمستران هوشمند با ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب

در دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب ما یک ایده انتخاب میکردیم، مثلا طراحی یک سایت خبری، بعد شروع میکردیم گرافیک آن را طراحی کردن و بعد تبدیل به کدهای حرفه ای CSS HTML میکردیم و بعد هم به وردپرس تبدیل میکردیم و در نهایت یک قالب وردپرس میساختیم.
ولی بحث اینجاست که خب ما قالب رو ساختیم، پایه سایت ما امادست این سایت نیاز به امکانات دارد، سئو، امنیت، امکانات فروشگاهی و فروشی، vip و … این مباحثی بود که بعد از دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب نیاز بود و در حقیقت باید یک ۰ تا ۱۰۰ وردپرس ( امکانات وردپرسی ) هم موجود میبود تا بتوان امکانات رو هم اضافه نمود.
در حقیقت دوره وبمستران هوشمند (چون بدون کدنویسی است) مسیر طراحی ۰ تا ۱۰۰ را انجام نمیدهد و یک پوسته آماده حرفه ای انتخاب میشود و بعد به افزودن امکانات که خیلی مهم تر از میپردازد.

Compare_Smart_webmasters_0T100

یکی دیگر از تفاوت های دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب و وبمستران هوشمند بود مدت زمان دوره بود که در دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب ۴ جلسه ۸ ساعته به همراه کدنویسی داشتیم که مدت زمان زیادی برای تمرین کدنویسی ها و تست آنها سر کلاس اختصاص داده میشد ولی در دوره وبمستران هوشمند ما ۲۰ جلسه سه ساعته خواهیم داشت که سراسر اطلاعات مفید و کاربردی بدون کدنویسی عرضه خواهد شد. در برخی جلسات زمان به شرکت کنندگان جهت پیاده سازی یک سری کارها بر روی سایت واقعی خودشان اختصاص داده خواهد شد.

ما انقدر به خروجی این دوره و سایت های شرکت کنندگان این دوره مطمئن هستیم که در یک پست ویژه تک تک سایت شرکت کنندگان این دوره را معرفی خواهیم کرد و پیشرفت هایی که بعد از گذراندن این دوره داشته اند را به اطلاع شما خواهیم رساند.

شرکت در این دوره مستلزم گذراندن آزمون ورودی است که اگر میخواهید شما هم به جمع وبمستران هوشمند بپیوندید میتوانید از آدرس زیر، اقدام نمایید:

http://hamyarwp.com/product/smartwebmasters

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید