دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلب

آخرین ویرایش: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلبReviewed by بهاره کوهستانی on Apr 26Rating: 5.0دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلبدو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلب در همیار وردپرس

دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلب

سلام دوستان عزیز؛

ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالبی که می نویسید موضوع مهمی است که به کاربران شما اجازه می دهد تا مطالب را در شبکه ها به اشتراک بگذارند و این امر باعث می شود مطلب شما شناخته تر شود و افراد بیشتری را جذب خود کند. حال امروز تصمیم داریم افزونه هایی را معرفی کنیم که قدرت به اشتراک گذاری را در سایت افزایش خواهند داد.

۱- Digg Digg – ایجاد دکمه های به اشتراک گذاری قدرتمند

دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلب

دیگ دیگ یک افزونه ی به اشتراک گذاری است که دارای تنظیمات اساسی می باشد. نوار ابزار عمودی شکلی را در گوشه ی سمت چپ مقاله ها ایجاد میکند که با اسکرول کردن حرکت میکند. البته اگر تمایل به این مدل ندارید می توانید آن را در بالای مقالات خود به شکلی ثابت ایجاد کنید.
این افزونه دارای تنظیمات بسیار گسترده ای است.

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات

۲- افزونه ی W3 total cache

افزونه ی فوق العاده کارایی می باشد.با تست این افزونه متوجه نکاتی از آن میشید که شما را متحیر خواهد کرد. این افزونه باعث می شود که کاربران شما کمترین زمان را برای دانلود در سایت شما صرف کنند و به سرعت کار آنها انجام شود. همچنین سرعت بارگذاری صفحات بسیار کم خواهد شد! اما چطور باعث به اشتراکت گذاری مطالب می شود؟!
زمانی که سرعت بارگذاری سایت شما به حداقل میرسد زمان بسیار اندکی را صرف اشتراک گذاری پست ها خواهید کرد. برای همین کاربران لازم نیست مدت زمان زیادی منتظر بمانند تا این اتفاق بیفتد. این مورد را میتوان با یک تصویر اینفوگرافیکی ساده به شما نشان داد:

دو افزونه قوی برای افزایش اشتراک گذاری مطلب

دانلود صفحه افزونه

روش نصب و راه اندازی این افزونه را می توانید ببینید. 

بسیاری افزونه های دیگر برای اینکار وجود دارد مانند social metrics اما متاسفانه بیش از دو سال است که به روز رسانی برای آنها صورت نگرفته برای همین ترجیح می دهیم از افزونه های به روز تری برای اینکار استفاده کنیم.
دو افزونه ای که امروز پیرامون آنها صحبت کردیم در کنار یکدیگر می توانند منبع اشتراک گذاری شما را قدرتمند و بهینه سازند.

موفق و پیروز باشید

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید