دکمه شیشه ای در تلگرام

ربات تلگرام و API معرفی شده برای آن امکانات منحصر بفردی در اختیار کاربران و مدیران گروه ها و کانال ها قرار میدهد. یکی از این امکانات Inline Keyboards یا به اصطلاح دکمه شیشه ای است. دکمه های شیشه ای آخرین نسل کیبوردهای شخصی سازی شده در تلگرام هستند که به سرعت در حال فراگیر شدن می باشند.

این قابلیت بطور کلی کاربردهای متنوع و جالبی مانند ارسال دکمه با اکشن دلخواه، ارسال لینک و ارسال دکمه تبدیل به inline را دارد ولی در کانال ها شما تنها مجاز به استفاده از نسخه ارسال لینک می باشید.

دکمه شیشه ای تلگرام

برای مشاهده نمونه های استفاده شده از دکمه شیشه ای در کانال تلگرام میتوانید به کانال تلگرام وبسیما مراجعه کنید.

ارسال دکمه شیشه ای در کانال تلگرام

کاربران بسیاری از بخش فنی وبسیما میپرسند که چگونه میتوان از دکمه های شیشه ای در کانال تلگرام بهره برد، به همین منظور ابزار آنلاین بسیار ساده و سریع برای شما طراحی کردیم تا به راحتی کانال خود را مدیریت کرده و دکمه شیشه ای در آن ارسال کنید. برای استفاده از این ابزار مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا یک ربات تلگرام برای خود ساخته و Token را از botfather دریافت کنید. برای این کار به مقاله آموزش ساخت ربات تلگرام مراجعه نمایید.
  2. یک کانال تلگرام برای خود بسازید و یا اگر از قبل کانال داشته اید ربات خود را بعنوان یکی از مدیران این کانال معرفی نمایید. برای این کار مقاله آموزش کانال تلگرام را مطالعه کنید.
  3. اطلاعات دریافتی برای Token و ID کانال را در فیلدها مربوطه وارد کنید.
  4. متن پیام مورد نظر خود را تایپ کنید.
  5. متن دکمه و لینک دکمه (حتما باید با http:// آغاز شود) را وارد نمایید.
  6. بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

ابزار آنلاین ارسال دکمه شیشه ای


وبسیما

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید