ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB + آموزش ویدیویی

آخرین ویرایش: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB + آموزش ویدیوییReviewed by علی حاجی محمدی on Aug 17Rating: 5.0ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس + آموزش ویدیوییذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس + آموزش ویدیویی

ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB + آموزش ویدیویی

در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ آموزش ویدیویی اضافه شد!

یکی از دغدغه های همیشگی وبمستران پاسخ دادن به ایمیل های ارسالی کاربران است که بایستی توسط افراد مختلف در سایت بررسی گردد. برای مثال ایمیل های ارسالی به بخش حسابداری و مالی، پشتیبانی و مدیریت را باید تمامی این افراد اجازه دسترسی به خواندن ایمیل ها را داشته باشند. از طرفی هم شاید نتوان  به تمامی این افراد دسترسی به ایمیل مورد نظر را داد. پس راه چاره چیست ؟ در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی میکنیم تا با استفاده از آن بتوانید ایمیل های ارسالی کاربران از طریق افزونه Contact form7 را در دیتا بیس ذخیره کنید تا سایرین هم به آنها دسترسی داشته باشند.

در گذشته مطلبی با عنوان فرم ساز contact form7 را به همراه آموزش ویدیویی منتشر کردیم که در آن آموزش کامل کار با افزونه داده شده بود. در این پست میخواهیم افزونه Contact Form 7 – Database Extension رو معرفی کنیم. این افزونه با قابلیت های فراوان و امکان تنظیم دسترسی ها و تنظیمات مختلف بر روی قسمت های مختلف آن یکی از بهترین افزونه ها برای ذخیره اطلاعات فرم تماس با ما در داخل دیتابیس است.

ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB + آموزش ویدیویی

با نصب این افزونه منویی به منوی پیشخوان وردپرس شما اضافه میشود که به شما اجازه کنترل و بررسی محتوای ایمیل های ارسالی از سوی کاربران را میدهد. همچنین این افزونه قابلیت این را دارد که به شما خروجی در قالب فایل اکسل و دیگر فرمت های رایج از اطلاعات موجود در دیتابیس را بدهد.

مشاهده آموزش ویدیویی ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB

دانلود آموزش ویدیویی ذخیره اطلاعات فرم در دیتابیس با CFDB

دانلود افزونه

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید