زمان بیشتری در وردپرس لاگین باشید

زمان بیشتری در وردپرس لاگین باشیدReviewed by محمد رضا ملکی on Aug 12Rating: 5.0

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما همراهان محترم . دوستان عزیز در این آموزش وردپرس می خواهیم با هم یاد بگیریم که چطوری زمان لاگین در مدیریت وردپرس خود را افزایش دهید ، برای این منظور شما با یک قطعه کد کاربردی وردپرس در این زمینه آشنا می شوید که دیگر برای ورود به پنل مدیریتی خود لازم نیست که اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید .

دوستان عزیز اگر دقت کرده باشید سیستم مدیریت وردپرس بعد از مدتی شما را از پنل به صورت خودکار خارج می کند یعنی اگر شما به پنل مدیریتی خود بروید و اگر برای ساعاتی به پنل مدیریتی خود مراجعه نکنید لازم است دوباره رمز و نام کاربری خود را وارد کنید تا وارد پنل شوید که شاید برای شما دوستان این کار سخت باشد و بخواهید که هر وقت ادرس پنل خود را زدید وارد مدیریت وب سایت شوید و لازم نباشد که هر بار رمز خود را وارد نمایید ، برای این منظور دوستان عزیز قطعه کدی وجود دارد که شما می توانید در فایل های قالب وردپرس خود قرار دهید و به مدت یک سال به صورت آنلاین باشید یعنی برای ورود به مدیریت خود لازم نباشد که اطلاعات را وارد کنید .

دوستان عزیز این حالت برای زمانی مناسب است که شما فقط با سیستم خود در حال کار کردن باشید وگرنه این کار باعث می شود امنیت وب سایت شما پایین بیاید و برای شما مشکل آفرین باشد و دیگران به پنل شما دسترسی پیدا کنند و خودتون مشکلات بعدی ان را بهتر می دانید . دوستان عزیز برای استفاده از کد زیر باید شما به فایل functions قالب وردپرس خود مراجعه نمایید و قرار دهید :


<?php add_filter( 'auth_cookie_expiration', 'stay_logged_in_for_1_year' ); function stay_logged_in_for_1_year( $  expire ) { return 31556926; // 1 year in seconds } ?>


شما دوستان عزیز می توانید در کد بالا زمان مورد نظر خود را مشخص نمایید . تهیه ی نسخه ی پشتیبان را هرگز فراموش نکنید و این آموزش وردپرس هم به پایان رسید از همراهی شما دوستان تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم . با ادامه آموزش های وردپرس با ما همراه شوید.

موفق و موید باشید

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید