سایت شما باید سبک طراحی شود

سایت شما باید سبک طراحی شود ، حتما در هنگام سفارش سایتتان برای طراحی این مورد را مد نظر داشته باشید ، این نکته از مسائل بسیار مهم می باشد ، به چند دلیل شما باید این مورد را در طراحی رعایت نمایید :

۱ – سئو :

از نظر اصول سئو و مهم تر از همه گوگل ، یک سایت باید از نظر حجمی ، دارای حجم سبکی باشد .

اگر حجم سایت شما بالا می باشد یا دیر لود می شود ، می تواند چند دلیل داشته باشد ، یا از عکس ها و تصاویر با حجم بالا استفاده کرده اید یا اینکه از کدهای پیچیده و با حجم بالا استفاده کرده اید که مورد تایید گوگل و بسیار دیگر از موتورهای جست و جو نمی باشد .

۲ – کاربران :

کاربران شما از سایت شما بازدید می کنند و این کاربران در جاهای مختلف دنیا و ایران هستند و ممکن است که هنوز بسیاری از افراد با اینترنت dial up به سایت شما متصل شوند ، شما باید دقت کافی داشته باشید که این کاربران اگر نتوانند سایت شما در زمان کافی مشاهده کنند ، قطعا سایت شما را در سریع ترین زمان ممکن ترک خواهند کرد و به سراغ سایت دیگری می روند .

با خروج سریع کاربران ، bounce rate سایت شما افزایش می یابد و در نهایت به مورد ۱ یعنی سئو برخورد خواهید کرد ، یعنی از نظر موتورهای جست و جو هم سایت شما ناکارمد می باشد .

سبک بودن سایت به منزله این نیست که شما دیتاهای سایتتان را حذف کنید یا سایتتان را کوچک کنید ، شما باید با دسته بندی های مناسب ، سرعت لود صفحات سایت را بالا ببرید ، حتی یکی دیگر از مواردی که گوگل در سایت می سنجد ، بنرهای تبلیغاتی هستند ، یعنی گوگل این بنرها را تشخیص می دهد و وجود تعداد زیاد آنها علاوه بر اینکه باعث کاهش سرعت لود صفحات سایت شما می شود ، در نتایج گوگل نیز موثر می باشد .

اگر نیاز دارید که در سایتتان تصاویر بزرگ و با حجم بالا قراردهید ، حتما از طراح خود بخواهید تا از گالری ها استفاده نمایند که ابتدا به کاربران عکس ها را کوچک با حجم سبک نمایش دهد و در صورت کلیک بر روی آنها ، تصاویر با حجم و ابعاد واقعی نمایش داده شوند .

سرعت اینترنت بالا را برای کاربرانتان با داشتن یک سایت سبک تداعی کنید .

سرعت سایت بالا


طراحی سایت در سایت دیزاین

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید