قالب وردپرس رایگان شرکتی Chameleon

با سلام خدمت همه وردپرس کارای عزیز دوستان قالب رو که میخوام بهتون معرفی کنم Chameleon که به معنی آفتاب پرست می باشد قالب وردپرس  شرکتی Chameleon محصول شرکت Elegant طراحی و توسط بیگ تم فارسی سازی گردیده . مناسب برای افراد با سلیقه های مختلفو زیبا پسند چون این قالب وردپرس قابلیت تغییر رنگ برای انواع سلیقه ها می باشد این پوسته به طور منظم برو زرسانی و سازگاری کامل با آخرین نسخه وردپرس را دارا می باشد .و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما تا ابد در حال اجرا باقی خواهد ماند .

قالب وردپرس شرکتی chameleon (افتاب پرست) از بهترین شیوه برنامه نویسی در آن به کار رفته , کاملا استاندارد و دارای تاییدیه از W3c می باشد شما در این پوسته وردپرس از کمبود کیفیک چیزی پیدا نخواهید کرد Chameleon سازگاری کامل با انواع مرورگرها داشته شما می توانید در این پوسته وردپرس از سفارشی سازی فونت آن از ده ها فونت و تغییر رنگ آن استفاده و همچنین سبک های فونت هدر خود را مستقل از یکدیگر تنظیم نمایید

Chameleon کاملا واکنش گرا

شما می توانید با این پوسته بی نظیر سایت خود را در حال و به طور مستقیم  و با لود عالی در انواع دستگاه ها مشاهده کنید افتاب پرست با ریسپانسیو بودن خود به شما اجازه می دهد تا در دستگاه ها با طرح های مختلف و اندازه های متفاوت به سایت خود مراجعه کنید و دیگر نیازی به زوم صفحه و حرکت زمانی در حالی که در گوشی خود مشاهده می کنید ندارد پس اگر شما به دوستا و کاربران و هر کس دیگری که می خواهد به سایت شما مرا جعه کند اهمیت می دهید افتاب پرست را از دست ندهید قطعا برای کار شما عالی خواهد بود

کنترل پنل تنظیمات حرفه ای

قالب وردپرس شرکتی Chameleom

قالب وردپرس شرکتی Chameleom

شما با پنل تنظیمات حرفه ای این قالب وردپرس به شما این امکان را می دهد تا بدون دست زدن و تغییر حتی یک کد وب سایت خود را کنترل نمایید از ویژگی های تغییر می توان به مدیریت تبلیغات , رنگ و بسیاری دیگر …. اشاره کرد کاملا بهینه و سئو برای انواع موتورهای جستجو بوده .

تنظیمات عمومی

تنظیم تنظیمات عمومی مانند تعداد پست و colorschemes. آپلود تصاویر آرم سفارشی، کنترل پست و …..

ناوبری

پانل ناوبری شما اجازه می دهد تا به راحتی لینک های خود را اضافه یا حذف کنید ، تنظیمات منو و …

طرح

برگه طرح بندی شما اجازه می دهد تا ساختار سایت خود را تغییر دهید ، مانند از بین بردن و یا تغییر عناصر طراحی خاص.

تبلیغات

این تم با امکانات از پیش تعریف شده برای تبلیغات بوده , پانل مدیریت تبلیغات به شما اجازه می دهد تا آن را فعال یا غیر فعال کنید .

Colorizations

پانل Colorizations  به شما اجازه می دهد تا شما به سرعت قسمت های مختلف مانند فونت و رنگ پس زمینه را تغییر دهید

کدهای کوتاه قالب وردپرس Chameleon

این پوسته دارای مجموعه ای از کدهای کوتاه بوده شما می توانید بدون هیچ مشکلی و با راحتی سایت خود را کاملا پیچیده و زیباتر کنید .

ویژگی های کلیدی

  • دارای صفحه وبلاگ و تماس با ما
  • قسمت شعار بزرگ
  • دارای صفحه تمام عرض
  • و ….

منبع بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید