قالب چند ستونه Fluida

قالب چند ستونه FluidaReviewed by مجتبی گودرزی on Jan 16Rating: 5.0قالب چند ستونه Fluidaدانلود قالب چند ستونهFluida – همیار وردپرس

قالب خبری Fluida

قالب چند ستونه وردپرسی-Fluida

قالب چند ستونه Fluida , قالبی جدید و چند ستونه است .به دلیل آن که تمام قسمت‌های گرافیکی  با  HTML5, CSS3 و فونت آیکن نوشته شده است سرعت لود این قالب قابل توجه و خوب است.در طراحی این قالب به SEO اهمیت زیادی داده شده است. در  این قالب رایگان وردپرس بیش از ۱۰۰ گزینه برای شخصی سازی پیش بینی شده است که این سبب می شود تقریبا همه چیز قابلیت شخصی سازی را داشته باشد.

fluidamobile-hamyarwp.com

امکانات قالب چند ستونه Fluida

  • واکنش گرا
  • نصب بسیار آسان
  • دارا بودن بیش از ۱۰۰ گزینه برای شخصی سازی
  • بسیار سبک در زمان لود صفحات
  • بهینه شده از نظر SEO
  • هماهنگ با نسخه ۴٫۴٫۱ وردپرس

نکات نصب:

برای تنظیم فونت های این قالب به بخش سفارشی سازی >typography بروید و سپس فونت مورد علاقه خود را تنظیم کنید.سه فونت یکان ،کوفی و نسخ نیز در این قسمت قابل تنظیم می باشند.

 درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

درون ریزی محتوای دمو

دانلودراهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلودراهنما

توجه: فایل‌های درون‌ریزی را از حالت فشرده خارج کنید. همچنین،درون‌ریزی ابزارک روشی متفاوت با درون‌ریزی محتوا دارد. حتما راهنمای هرکدام از درون‌ریزی‌ها را جداگانه مطالعه بفرمایید.

دانلود قالب چند ستونهfluida

دانلودپیش‌نمایش

مطالب همیار وردپرس را در کانال تلگرام همیار وردپرس دنبال کنید ♥

تعداد سوالات پاسخ داده شده در پرسش و پاسخ

من عاشق کارم هستم!


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید