لوگوی صفحه ورود به وردپرس خود را تغییر دهید

لوگوی صفحه ورود به وردپرس خود را تغییر دهیدReviewed by محمد رضا ملکی on Aug 14Rating: 5.0

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم که روز خوبی را در پیش رو داشته باشید . دوستان عزیز در آموزش جدید از وردپرس برای شما یک قطعه کد معرفی می کنم که با استفاده از این کد وردپرس بتوانید لوگوی صفحه ی ورود به پنل مدیریتی وردپرس خود را تغییر دهید و صفحه ورودی خود را زیباتر نمایید ، پس با این آموزش همراه باشید تا به شما بگویم که به چه صورتی لوگوی صفحه ورود به وردپرس را تغییر دهید .

دوستان همانطور که شما می دانید ، می توانید در وردپرس تغییراتی رو ایجاد نمایید و شخصی سازی کنید که در این میان افزونه های بسیاری وجود دارد ولی نباید از قطعه کدهای وردپرس که در این زمینه وجود دارد چشم پوشی نمایید ولی باید حتما قبل از استفاده از کدهای وردپرس از وردپرس خود یک نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید که زیرا ممکنه این کدها به وب سایت شما آسیب برساند تا در صورت بروز خطا و مشکل شما بتوانید به حالت اولیه برگردانید . حال دوستان عزیز در این اموزش هک وردپرس هم برای شما یک قطعه کد معرفی می کنم که با استفاده از آن بتوانید لوگوی صفحه ی ورودی به وردپرس خود را تغییر دهید ، پس قبل از این که این قطعه کد را در قالب وردپرس خود قرار بدهید ، باید یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید و سپس کدی که در زیر مشاهده می کنید در فایل functions.php قالب وردپرس خود و در انتهای فایل قرار بدهید :


<?php
function my_custom_login_logo() {
    echo '

<style type="text/css">
        h1 a { background-image:url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/custom-login-logo.gif) !important; }
    </style>


';
}

add_action('login_head', 'my_custom_login_logo');
?>


شما دوستان عزیز برای درست کار کردن قطعه کد فوق باید لوگوی جدید خود را در فولدر images قالب وردپرس خود قرار بدید و به جای عبارت custom-login-logo.gif در کد بالا, اسم عکس لوگوتون را قرار دهید . دوستان شما تغییراتی گفته شده را انجام دهید و ذخیره کنید تا بتوانید نتیجه را مشاهده کنید . این آموزش وردپرس به پایان رسید از همراهی شما عزیزان متشکرم . با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه شوید .

منبع : بیگ تم مرجع آموزش های وردپرسافزونه های وردپرسهک وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید