معرفی افزونه ۴۰۴to301 در وردپرس

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان عزیز و دوستان بزرگوار . امیدوارم که روز خوبی رو در پیشرو داشته باشید . دوستان عزیز حتما با خطای ۴۰۴ آشنا هستید و می دانید که این خطاها برای کاربران سایت ها آزار دهنده می باشد و اگر فردی به سایتی مراجعه کند و با خطای ۴۰۴ مواجهه شود ، حتما در دفعات بعدی از رفتن به آن سایت صرف نظر می کند . در این آموزش وردپرس می خواهیم به بررسی خطای ۴۰۴ بپردازیم و با استفاده از افزونه ی ۴۰۴to301 بتوانید این مشکل را رفع نمایید ، پس با این اموزش خطای وردپرس با ما همراه باشید .

دوستان وب مستر عزیز اگر برای سایت شما خطای ۴۰۴ پیش بیاید حتما تلاش می کنید که هر چه سریع تر این خطا را رفع نمایید تا اثرات منفی آن را بر روی سئو سایت خود کم کنید و امروز با افزونه ای که برای شما معرفی می کنیم بهتون کمک میکند که از بروز خطای ۴۰۴ در سایت خود جلوگیری کنید و انها را رفع نمایید . عملکر این افزونه به این صورت است که خطاهای ۴۰۴ وب سایت شما را کنترل می کند و اگر خطایی رخ داد آن را به صفحه ای که شما مشخص کرده اید ، هدایت می کند و از این طریق خطاهای ۴۰۴ در وب سایت شما کم می شود و شما در گوگل وب مستر پیامی جهت خطاهای ۴۰۴ دریافت نمی کنید و ایمن می شوید و هم چنین می توانید تاثیر مثبت ان را بر روی سئو وردپرس خود مشاهده کنید . شما می توانید این افزونه وردپرس را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود افزونه ۴۰۴to301

شما باید افزونه را در وب سایت خود نصب و فعال سازید و با فعال سازی افزونه می توانید گزینه ی ۴۰۴to301 را در پنل خود مشاهده کنید که دارای دو زیر منو می باشد و در ادامه به بررسی تنظیمات زیر منوی Setting 404 می پردازیم :

Setting 404

این گزینه همانطور که مشخص است مربوط به تنظیمات اصلی افزونه می باشد و  دارای بخش های مختلفی برای تنظیمات است :

تب general

شما در گزینه ی Redirect type تعیین می کنید که صفحه ای دچار خطای ۴۰۴ شده به چه صفحه ای ارجاع داده شود و در گزینه ی redirect to نوع انتقال را تعیین می کنید که به سمت کدام صفحه باشد به سمت صفحاتی که وجود دارد برود و یا اینکه از تنظیمات پیش فرض استفاده کند و یا اصلا منتقل نشود ، شما یکی از این موارد را از منوی کشویی این گزینه انتخاب کنید و اگر شما دوستان حالت پیش فرض را انتخاب کردین باید آدرس مورد نظر خود را وارد نمایید . گزینه ی بعدی یعنی Log 404 Errors می باشد که شما می توانید از منوی کشویی اینجا نمایش ارور لاگ ها را فعال یا غیر فعال سازید و اگر تیک گزینه ی Email notifications را بزنید در صورت وجود هر گونه ارور و مشکلی به آدرس ایمیل شما ، نوتیفیکشن و پیام ارسال می شود و سپس تنظیمات این صفحه را به صورت کامل انجام دهید و ذخیره نمایید .

از این پس اگر در وب سایت شما ارور لاگی پیش بیاد در بخش Error log 404 این افزونه وردپرس نمایش داده می شود و با توجه به تنظیماتی که شما انجام دادین کاربران تان این ارورها را مشاهده نمی کنند و به صفحاتی که مشخص کرده اید ریدایرکت می شوند و از این طریق می توانید ،سئوی وب سایت خود را بهبود بدهید . دوستان همراه از این که تا انتهای این آموزش افزونه وردپرس با ما همراه بودین کمال تشکر را دارم . با معرفی قالب های وردپرس در بیگ تم با ما همراه باشید .

منبع : بیگ تم مرجع  افزونه های وردپرسقالب وردپرسآموزش وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید