مناسب ترین درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی ووکامرس

مناسب ترین درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی ووکامرسReviewed by محمد حسین فرزین آرین on May 24Rating: 4.0

در افزونه ووکامرس ما نزدیک به ۱۰۰ مورد دروازه پرداخت داریم که برای استفاده از تمامی آن ها یک حساب کاربری و همچنین یک شرکت دروازه پرداخت نیاز دارید و هرکدام از این گزینه ها شرایط خاص خود را داشته و همچنین هزینه های مرتبط به شرکت را اعمال میکنند و علاوه بر مواردی که ذکر شد باید لایسنس افزونه ووکامرس را نیز داشته باشید.
البته ما اطلاعاتی از هزینه شرکت ها نداریم و بهتر است برای کسب اطلاعات بهتر و جامع تر با خود شرکت تماس حاصل فرمائید.
ذکر این نکته نیز ضروری است که دروازه های پرداخت خارجی نظیر پی پال و … به دلیل تحریم ها برای کاربران ایرانی مسدود بوده و نمیتوانید از آن طریق تجارت خارجی داشته باشید
البته با توجه به اطلاعات اینجانب واگذاری دروازه های پرداخت بانک های ایران نیز فقط در صورتی انجام میشود که درخواست کننده شخص حقوقی باشد و به اشخاص حقیقی واگذار نمیشود.

برای رفع این مشکل نیز راه حلی وجود دارد.
شما در صورتی که شخص حقوقی نبوده و شرکتی ثبت نکرده اید میتوانید از گذرگاه های موجود که دروازه پرداخت بانک را به وب سایت شما متصل میکنند استفاده نمائید.این وب سایت های گذرگاه کارمزد کمی نیز بابت انجام اعمال خرید کم میکنند و پس از چند روز که شما آن را معین میکنید مجموع مبلغ خرید مشتریان را به حساب شما واریز مینمایند.

پس از دریافت درگاه پرداخت شرکت مورد نظر به شما یک قطعه کد مربوط به درگاه پرداخت ارسال میکند و در آن آموزش قرار دادن این کد ها در قالب فروشگاه قرار داده شده است و میتوانید از آن بهره ببرید.

مناسب ترین درگاه پرداخت را میتوان درگاه های مستقیم بانکی دانست اما من در این پست چندین راه برای شما عزیزان معرفی کردم که هرکدام را در صورت نیاز استفاده نمائید.

با پایان این بخش رسیده ایم
از همراهی شما عزیزان سپاس گزارم
در صورت وجود سوال یا مشکلی در فرآیند دروازه پرداخت آن را با ما در میان بگذارید.


قالب وردپرس|پوسته وردپرس|افزونه وردپرس|وردپرس فارسی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید