نحوه مخفی کردن نوار مدیریت در وردپرس

شاید برای شما هم پیش اومده که نوار مدیریت در وردپرس اذییت کنه البته فقط گاهی بیشتر مواقع نوار ادمین وردپرس دسترسی رو به برخی بخش های پیشخوان رو آسون می کنه. در این آموزش وردپرس از بیگ تم قصد دارم افزونه Admin Bar Button رو معرفی کنم که نوار مدیریت رو به صورتی پنهان می کنه که فقط در سمت چپ یا راست یک دکمه نمایش داده بشه و با کلیک روی این ذکمه نوار مدیریت دوباره نمایش داده بشه. افزونه Admin Bar Button می تونه یک پلاگین وردپرس کاربری باشه که به راحتی با تنظیمات و قابلیت خوبش اجازه مخفی کردن و نمایش نوار admin وردپرس رو به مدیریت محتوا شما اضافه می کنه.

قبلا در سایت آموزش نحوه افزودن گزینه جدید به نوار ادمین وردپرس رو قرار دادیم که می تونستیم برخی گزینه ها رو به بخش های مختلف مدیریت یا و حتی لینک خارجی به نوار مدیریت اضافه کرد , در بالا هم اشاره شد که برخی مواقع خیلی به کارمون میاد. حالا برای حالت مخفی و نمایان کردن ابتدا افزونه Admin Bar Button رو از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید اگر اشنایی ندارید آموزش نصب افزونه وردپرس رو مطالعه کنید.

بعد از نصب و فعال سازی پلاگین به قسمت پیشخوان وردپرس در زیر منو تنظیمات گزینه جدید بنام Admin Bar Button اضافه میشه که باید به این قسمت مراجله کرده و تنظیمات لازم رو به دلخواه خودتون اعمال کنید.

نحوه مخفی کردن نوار مدیریت در وردپرس

در تصویر بالا قسمت تنظیمات مشخص هست که امکان انتخاب یک نام برای دکمه , قرار گیری دکمه در سمت راست یا چپ , نمایش با رفتنن اشاره گر ماوس رو دکمه یا با کلیک , نمایش به صورت افکت اسلاید و مشخص کردن سرعت اسلاید و … این موراد رو به دلخواه خودتون اعمال کرده و تنظیمات را ذخره کنید. به همین راحتی می تونید در وردپرس نوار مدیریت را مخفی و نمایش دهید که دیگه ازار دهنده نباشه.

منبع: بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید