نحوه نمایش آخرین به روزرسانی ها در وردپرس

نمایش اخرین پست هایی که در سایت آپدیت میشن ،هدف اصلی یک سایته.سایتی که مرتبا به روزرسانی میشه،باید بخشی رو هم داشته باشه که در اون بتونید آخرین به روز شده های سایت رو اطلاع رسانی کنید .در این مقاله،هک کاربردی وردپرس رو برای نمایش آخرین آپدیت های سایت معرفی می کنم.

یش از این ،درباره باید ها ونباید هایی در وردپرس،مثل علت  عدم حذف تاریخ از پست های سایت،صحبت کردیم.این زمان هایی که قبلا گفتیم و تاکید کردیم که نباید زمان انتشار پست رو از اون حذف کنید،در مواقعی مثل الان کاربردیه.

به صورت پیش فرض،وردپرس هر بار که پست رو باز می کنید و تغییراتی رو اعمال می کنید،اطلاعاتی رو در باره تاریخ و ساعت ویرایش شما در خودش ذخیره می کنه.

ما قصد داریم از این اطلاعات موجود در وردپرس برای ساخت یک لیست در بخشی از سایت استفاده کنیم و به کاربرانمون یادآوری کنیم که این بخش سایت آپدیت شد.

نحوه کار:

برای شروع کد زیر رو در فایل function.php پیست کنید.

</pre>
function wpb_lastupdated_posts() { // Query Arguments$  lastupdated_args = array('orderby' => 'modified','ignore_sticky_posts' => '1');//Loop to display 5 recently updated posts$  lastupdated_loop = new WP_Query( $  lastupdated_args );$  counter = 1;echo '<ul>';while( $  lastupdated_loop->have_posts() && $  counter < 5 ) : $  lastupdated_loop->the_post();echo '<li><a href="' . get_permalink( $  lastupdated_loop->post->ID ) . '"> ' .get_the_title( $  lastupdated_loop->post->ID ) . '</a> ( '. get_the_modified_date() .') </li>';$  counter++;endwhile; echo '</ul>';wp_reset_postdata(); } //add a shortcodeadd_shortcode('lastupdated-posts', 'wpb_lastupdated_posts');
<pre>

اگه مایلید این لیست در تمپلیت های قالب نمایش داده شه،از کدی مثل کد زیر می تونید استفاده کنید

</pre>
<?php if (function_exists(wpb_lastupdated_posts)) : wpb_lastupdated_posts();endif;?>
<pre>

خب بعد از این که کار شما تموم شد،لازمه که تعیین کنیم در کدوم یک از بخش های سایت این آپدیت ها نمایان شن.خب کار سادست.بدین منظور،از شورت کد استفاده کنید و از این به بعد در هر پست یا پیجی که خواستید،ایم شورت کد رو درج کنید تا ثابت نمایش داده شه.

سربلند باشید.

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید