نمایش ویدیو به عنوان تصویر شاخص در وردپرس

نمایش ویدیو به عنوان تصویر شاخص در وردپرسReviewed by Mona on Feb 22Rating:

همون طور که می دونید بعد از انتشار پست اگر شما یک تصویر رو برای پست انتخاب کرده باشید،اون تصویر به صورت بندانگشتی در سایت به نمایش درمیاد.اما وردپرس به صورت پیش فرض امکان اینو نداره که بالفرض اگر پست شما حاوی یک ویدیو هست،عکس مربوط به ویدیو رو به عنوان شاخص قرار بده.در این مقاله راهکاری برای ایجاد این قابلیت معرفی می کنیم.

اون تصویری که ما انتظار داریم از یک ویدیو بعد از انتشار پست روی پست قرار بگیره به شکل زیره:

1

خب برای شروع ابتدا افزونه featured video plus رو دانلود کنید.

بعد از نصب،می بینید که به هنگام انتشار یه مطلب جدید با ویرایش مطالب قبلی،اسکرینی برای ویرایش با متاباکسی تحت عنوان featured video دیده میشه.

2

تمام کاری که برعهده شماست اینه که آدرس ویدیو رو در کادر قرار بدید و افزونه به صورت خودکار پیش نمایش اون رو در متاباکس قرار میده.

بدین ترتیب وقتی که فردی در سایت شما درحال جست وجو باشه،به جای دیدن یک تصویر،پیش نمایش ویدیو رو برای پست میبینه که به صورت عکس قرار داده شده.مورد مشابه اینو در بسیاری از سایت های دانلود فیلم و ویدیو دیدید.

تنظیمات افزونه featured video

برای تنظیمات افزونه به قسمت تنظیمات و سپس مدیا برید.

3

مهم ترین بخش تنظیمات افزونه مطابق با شکل بالا زمان قرار گرفتن پیش نمایش ویدیو به حای تصاویر شاخصه.که این موضوع در افزونه به صورت پیش فرض روی auto هست و افزونه در صورت موجود بودن ویدیو این کارو می کنه.که قابل تغییره

بخش بعدی سایر ویدیو و پخش خودکار اونه که میتونه توسط شما سفارشی شه.

موفق باشید.

بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید