هاست وردپرس خوب | هاست مناسب برای وردپرس

هاست وردپرس خوب | هاست مناسب برای وردپرسReviewed by ابوالفضل رمضان دوست on Apr 8Rating: 5.0

هاست وردپرس خوب هاستی است که شما را برای کار با انواع قالب ها و افزونه های وردپرس محدود نکند و این امکان را برای شما فراهم آورد تا بدون دقدقه به ساخت و مدیریت سایت وردپرسی خود بپردازید.

برای نصب وردپرس روی هاست توصیه می شود هاست لینوکس تهیه کنید و قبل از تهیه آن با مدیر سرور خود مشورت کنید و از میزان هماهنگی آن با سیستم مدیریت محتوای وردپرس اطمینان حاصل کنید. از آنجایی که افراد زیادی با ما تماس می گیرند و خبر از ایجاد مشکل در وردپرس میدهند و دست آخر هم معلوم می شود که مشکل از هاست آنهاست پس اکیدا توصیه می کنیم که اگر از وردپرس برای راه اندازی وب سایت استفاده می کنید حتما هاست خود را نیز از مرجعی دریافت کنید که سرورش را برای استفاده وردپرس از آن تنظیم کرده است.

همچنین بیگ تم با تجربیات گسترده در زمینه وردپرس و هاستینگ مناسب وردپرس فارسی، میتواند تامین کننده هاست وب سایت شما باشد. هم اینک نیز بیگ تم میزبان بسیاری از وب سایت هایی است که چه از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و چه از دیگر سیستم ها برای ساخت وب سایت خود استفاده کرده اند.

هاست لینوکس مناسب وردپرسهاست لینوکس وردپرس

ویژگی های هاست وردپرس خوب را بشناسیم. هاست مناسب برای وردپرس نیاز به جستجوی خاصی ندارد و تنها کافی است از مراکزی که تضمین هماهنگی هاست با وردپرس را به ما میدهند تهیه شود. از سوی دیگر عواملی همچون سرعت هاست و مقدار منابع ارائه شده از سمت سرور نیز می تواند بسیار مهم باشد.

تجربه نشان داده است که هاست نا مناسب علاوه بر کاهش کارایی سات می تواند بر افزونه ها و قالب های وردپرس نیز تاثیر منفی بگذارد و سبب از کار افتادگی و عمل نکردن برخی موارد در قالب و افزونه گردد.

در انتها پیشنهاد ما به شما استفاده از هاست لینوکس برای راه اندازی وردپرس است. برای تهیه هاست لینوکس مناسب برای وردپرس عجله نکنید. تنها کمی فکر کنید و از مرکزی سفارشتان را تهیه کنید که سابقه درخشانی در این زمینه داشته باشد.

منبع: بیگ تم


قالب وردپرس|پوسته وردپرس|افزونه وردپرس|وردپرس فارسی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید