ورود مطالب اولیه در سایت

معمولا اکثر شرکت ها یا مشتریان طراحی سایت دارند ، ورود مطالب اولیه برای سایتشان می باشد ، این مشکلات به چند دسته تقسیم می شوند :

۱ – نحوه ورود مطالب اولیه در سایت

۲ – چی بنویسیم ؟!

نحوه ورود مطالب اویه در سایت :

در رابطه با مشکل اول ، یعنی نحوه ورود مطالب ، شما باید در هنگام دریافت سایت ، توسط شرکت طراح وب ، آموزش های لازم را ببینید ، تا بتوانید به سادگی مطالب سایت خودتان را به روزرسانی نمایید .

برای ورود مطالب به سایت نیازمند داشتن دانش فنی یا برنامه نویسی خاصی نیستید و به سادگی تایپ کردن در یک فایل word یا کپی کردن از یک فایل ورد می توانید مطالبتان را وارد کنید ، فقط دقت کنید ، همانطور که قبلا گفته در مقاله ارتقا رتبه در گوگل گفته شده است ، مطالب را از دیگر سایت ها کپی نکنید .

وب سایت هایی که توسط گروه سایت دیزاین طراحی می شوند و به مشتریان تحویل داده می شوند ، کاملا داینامیک هستند و شما می توانید به راحتی آنها را به روزرسانی نمایید و مطالب و تصاویر در آنها وارد نمایید .

منوها را نیز می توانید به راحتی ویرایش کنید ، افزایش دهید یا حذف کنید .

چی بنویسیم :

اگر شما یک سایت شرکتی دارید و هدف شما از داشتن یک سایت ، معرفی خدمات شرکتتان هست ، داشتن منوها یا صفحه های ، درباره ما ، تماس با ما ، محصولات ، خدمات ، تصاویر و موارد این چنینی ضروری به نظر می رسد .

البته ما یک سری مطالب اولیه را از شما می گیریم و در ورژن اولیه طراحی وب ، به شما تحویل می دهیم .

نوشتن برای سایت کار پیچیده ای نیست و شما ابتدا باید ساختار خود را مشخص کنید ، یعنی مثلا سر تیترها را مشخص کنید و سپس خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید که مشتری چه چیزی نیاز دارد که از مطلب شما دریافت نماید ، سپس شروع کنید به نوشتن ، اگر تایپ کردن برای شما کار مشکلی است ، ابتدا روی کاغذ بنویسید و پس از انجام ویرایش های لازم ، آن را به تایپیست بدهید تا برای شما تایپ نماید .

به شما پیشنهاد می کنیم که در مطالب سایت ، برای طراحی زیباتر ، از تصاویر استفاده نمایید ، معمولا افراد مطالب را دوست دارند .

پیشنهاد دیگر این است که مطالب بسیار کوتاه یا بسیار بلند ننویسید ، مطالبی بنویسید که در عرض چند دقیقه خوانده شوند ، معمولا کاربران اینترنتی خیلی علاقه مند نیستند که مطالب سایت شما را به طور کامل مطالعه کنند ، مگر اینکه سایت شما یک سایت آموزشی باشد و هدف مخاطبان از مطالعه مقالات شما آموزش یا دریافت خبر جدیدی باشد .

ورود مطلب اولیه در سایت


طراحی سایت در سایت دیزاین

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید