پنج راه ساده برای برنده شدن در تجارت اینترنتی با بودجه کم

از اونجایی که اینترنت اشباع شده از مطالب و وبسایت هایی که میخوان صدای خودشون رو هرچه بلند تر به گوش جهان برسونن طراحی استراتژی های برتر هم کمی سخت شده به همین منظور ۵ راه خیلی کوتاه و ساده برای ترکوندن تجارتتون در ادامه معرفی میکنم:

۱-دریافت تایید

چه تایید از طرف شخص معروفی بدست بیاد و چه از طریق بازاریابی برای دونستن نظر دیگران،باید کاری مهم و جدید انجام بدید تا توجه افراد مشهور و یا یک جمع رو جلب کنید و بزارید که اونها ادامشو براتون انجام بدن.انجام کاری ارزشمند و صادقانه برابر از با بازخورد مثبت درمورد نام تجاری شما.

۲-رسانه های اجتماعی رو منفجر کنید

اجازه ندید که مطالب شما فقط با استفاده از نرم افزار های پست خودکار روی رسانه های اجتماعی بروند.به جای اینکار میتونید دنبال آموزش هایی در رابطه با استفاده صحیح از یوتیوب،گوگل پلاس،فیس بوک و تویتر باشین و شبکه های اجتماعی رو با اطلاعات رایگان و مفیدی که بهش شدید نیاز دارن منفجر کنید.

۳-کسی برای انتشار نام خود داشته باشید

چه مطالب شما به طور همزمان روی وبسایت های سراسر کشور منتشر شود و یا شخصی را برای نوشتن نقد درباره محصولات و خدمات خود استخدام کنید فقط باید کاری کنید که مردم راجب کمپانی شما صحبت کنن و بعد حتماً اتفاقات خیلی خوبی رخ میده.شما حتی میتونید اسپانسر شخص معروفی برای استفاده از محصولاتتون بشید.

۴-فایل های بصری درست کنید

به یاد داشته باشید که گرافیک ها و ویدیو ها نیز باعث فروش میشوند،فقط بر روی تصاویر و متن ها برای فروش محصولات تکیه نکنید.ویدیو ها،اینفوگرافیک ها(عکس های حاوی اطلاعات راجب محصولات) و پادکست هایی(فایل های صوتی حاوی اطلاعات) درست کنید در رابطه با محصولات،سرویس ها و حتی منافع تجاریتون.

۵-یه چیزی بندازین بیرون

یک کتاب و یا کتاب الکترونیکی،یک کتابچه راهنما و یا فقط یک آیتم تشکر برای خرید از شرکتتان بنویسید.کتاب الکترونیکی خودتون رو همراه با فروش محصولات،خبرنامه های و… بیرون بندازید.از کتاب های رایگانتون جوری استفاده کنید که در سایت هایی که حتی نمیشناسید منتشر شه.از کتابتون برای حل مشکلات صنعت انتخابی استفاده کنید و سیل عزیم مشتریان رو که به سمتتون میان ببینید.

تجارت اینترنتی خیلی ساده تر از تفکر عمومیه

با استفاده درست از ابزاری که در اختیارتونه میتونید کاری کنید که تجارت آنلاین شما بدون اجرای تاکتیک های کلیشه ای دیده شه و شنیده شه.اگر شما با کمبود وقت مواجه هستید نیاز به استخدام شخصی برای نوشتن محتوا و کتاب الکترونیکی (ebook) دارید و یا شخصی برای مدیریت ویدیو ها و پادکست هاتون.به یاد داشته باشید که مطالب شما باید دیگران رو ترغیب به پخش اسم شما بصورت امیدوارانه ای کنه و اون زمانه که تلاش های شما تبدیل به تداوم شگفت انگیز تجارت شما میشه.

تجارت آنلاین خودتون رو شروع کنید و با پرسیدن این سوال که “من چه مشکلاتی رو میتونم بدون فروختن هیچی حل کنم؟”بیشتر از بقیه تاثیر گذار باشید.اگر موفق به حل مشکلات مشتریان خود بدون فروختن چیزی به اونها بشید محصولاتتون خود به خود فروخته میشن!

منبع:بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید