پنهان سازی تصویر شاخص در ادامه مطالب وردپرس

پنهان سازی تصویر شاخص در ادامه مطالب وردپرسReviewed by محمد رضا ملکی on Jul 20Rating: 5.0

درود فراوان خدمت شما دوستان عزیز . امیدوارم حالتون خوب باشد . دوستان عزیز با آموزش جدیدی از وردپرس در خدمت شما هستم ، در این آموزش می خواهیم یاد بگیریم که چطوری تصویر شاخص را در ادامه مطالب دلخواه خود مخفی نماییم و از دید کاربران پنهان کنید که این کار با استفاده از افزونه وردپرس امکان پذیر می باشد ، پس ادامه این آموزش کاربردی و کوتاه وردپرس را از دست ندهید .

دوستان عزیز شاید شما بخواهید که به هر دلیلی تصویر شاخص بعضی از مطالب وب سایت یا تمامی مطالب سایت را در ادامه مطالب نشان ندهید و مخفی نمایید ، که این کار را می توانید با استفاده از افزونه وردپرس Hide Featured Image انجام دهید و توجه داشته باشید که اگر از این افزونه استفاده نمایید مطلب شما دارای تصویر شاخص می باشد ولی !!! در ادامه مطلب که کاربر به ان مراجعه می کند این تصویر شاخص نشان داده نمی شود و از مزایای خوب این افزونه می توان به مخفی سازی تصاویر در مطالب و پستهای سفارشی اشاره نمود .

حال شما برای انجام این کار لازم است افزونه وردپرس را از لینک زیر دریافت نمایید و در پنل مدیریتی خود نصب و فعال سازید و پست هایی را که نمی خواهید در ادامه مطلب تصویر شاخص داشته باشند را مشخص نمایید و سپس تغییرات را ذخیره کنید و نتیجه را در سایت خود مشاهده نمایید .

دانلود افزونه  صفحه افزونه

خب دوستان عزیز امیدوارم که این آموزش وردپرس مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد و در مواردی که می خواهید تصویر شاخص در ادامه مطلب نشان داده نشود و به دنبال راه کاری برای انجام این کار بودین ، بهترین راه استفاده از همین افزونه وردپرس می باشد . از همراهی شما تا پایان آموزش وردپرس سپاسگزارم ، با آموزش های کاربردی وردپرس با ما همراه شوید . با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما همراهان

منبع: بیگ تم مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس


بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید