چند افزونه برای مولتی سایت ها

جستجوگر گوگل

جستجوگر گوگل

جستجوگر گوگل

جزئیات

جستجوگر پیشفرض وردپرس به خودی خود کاربردی است اما شاید برای شما هم پیش اومده که پس از تایپ عبارت مورد نظر با تعداد زیادی از نتایج نادرست روبرو بشید و ناکامی از جستجو منصرف شین.

افزونه جستجوگر گوگل از گوگل برای افزودن قابلیت هایی به جعبه جستجو شما استفاده میکند تا ویژگی های آن را تا حد قابل قبولی افزایش دهد.

همچنین این افزونه نتایج را روی صفحه ای با ظاهر متفاوت از وبسایت شما نمایش نمیدهد،همان اتفاقی که اگر  از برنامه جستجو خود گوگل استفاده کنید می افتد.این افزونه کاملا با سایت شما ادغام شده ونتایج را با استفاده از تم خودتان نمایش میدهد.شما همچنین میتوانید این اجازه را به جستجوگر بدهید که میان سایت های زیادی در شبکه شما جستجو کند.

انتخاب کننده تم

تغیر دهنده تم

تغیر دهنده تم

جزئیات

افزونه انتخاب کننده تم به شما و کاربران شما این اجازه را میدهد تا براحتی از نوار ابزار وردپرس بین تم ها و پوسته های فعال شده درون شبکه یکی را انتخاب کنید.یک ابزارک نیز برای سفارشی سازی تنظیمات و نحوه نمایش همراه این افزونه ارایه میشود.فقط در ۲ کلیک تم خود را بدون صرف وقت زیادی درون صفحه های مختلف عوض کنید.

حذف تایید ایمیل

حذف تایید ایمیل

حذف تایید ایمیل

جزئیات

این افزونه ایمیل تاییدی را حذف میکند که پس از ثبت نام برای کاربران فرستاده میشود،همان ایمیلی که رمز اختصاصی کاربر درون آن وجود دارد.بنابر این سرعت عملیات ثبت نام و ورود را بالا میبرد.

افزونه حذف تایید ایمیل امکان تمام نشدن ثبت نام کاربران توسط مشکلاتی از قبیل پیدا نکردن ایمیل و یا رفتن ایمیل به پوشه اسپم سرویس دهنده و… را به حداقل میرساند.اگر ثبت نام روزانه در وبسایت شما زیاد است این اتفاقات خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنید رخ میدهد.

اگر در این رابطه نگران ثبت نام های اسپم هستید ما به شما افزونه Anti-Splog را پیشنهاد میکنیم که در پست های قبل نیز به آن اشاره شد.

تمیز کننده میز کار

تمیز کننده میز کار

تمیز کننده میز کار

جزئیات

وقتش نرسیده میز کارتون رو لاغر تر کنید؟این افزونه با حذف ابزارک های اضافی از داشبورد بخش مدیریت وردپرس میز کار شما رو لاغر تر میکنه! این افزونه بصورت اتوماتیک خوراک اخبار و بلاگ را حذف میکند تا با اینکار به هم ریختگی را کم و تجربه استفاده از وردپرس را برای کاربران آسان تر کند.

نصب این افزونه تمیز کننده خیلی راحته و هیچ تنظیماتی نیاز نداره.

منبع:بیگ تم


قالب وردپرس | پوسته وردپرس | افزونه وردپرس | بیگ تم

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید