چهارمین کارگاه آموزش فارسی سازی قالب وردپرس

آخرین ویرایش: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

چهارمین کارگاه آموزش فارسی سازی قالب وردپرسReviewed by علی حاجی محمدی on Apr 27Rating: 5.0چهارمین کارگاه آموزش فارسی سازی قالب وردپرسچهارمین کارگاه آموزش فارسی سازی قالب وردپرس

چهارمین کارگاه آموزش فارسی سازی قالب وردپرس

سلام خدمت همه کاربران محترم
برای اینکه شما بتوانید قدرت راه اندازی وبسایت را در دست بگیرید راه های مختلفی در پیش روی شما قرار دادیم. یکی از مهمترین راه ها، دانلود قالب رایگان وردپرس است. اما گاهی اوقات ممکن است قالبی بخواهید که هنوز فارسی سازی نشده است یا یک قالب که فارسی شده است را بخواهید کمی شخصی سازی نمایید. برای اینکار باید با اصول ساده فارسی سازی قالب های وردپرس آشنا شوید.

ما تصمیم داریم در روز پنجشنبه همین هفته یعنی ۱۰ اردیبهشت در یک کارگاه ۳ ساعته به شما این اصول را یاد دهیم و یک قالب رایگان و یک قالب حرفه ای وردپرس را فارسی سازی نماییم.

پیش نیاز این کارگاه آشنایی با css است . لطفا دوستانی که با این مبحث آشنایی ندارند ثبت نام نفرمایند. دوستانی که دوره های صفر تا صد طراحی وب را آمده اند و یا از پکیج صفر تا صد استفاده نموده اند میتوانند در این کارگاه شرکت نمایند.

( دوستانی که با css آشنایی ندارند میتوانند در حد اولیه با دیدن این ویدیو در ۱۲ دقیقه با css آشنا شوند ( ویدیو انگلیسی است ) یا میتوانند با پکیج صفر تا صد طراحی وب (فارسی) کاملا بر روی css مسلط شوند.)

بعد از گذراندن این کارگاه میتوانید هر پوسته ی خارجی که خواستید را فارسی سازی نماییدو برای خود بدون محدودیت استفاده کنید.

جهت ثبت نام در این کارگاه میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید