چگونه زودتر و بیشتر بفروشیم؟

طی یک سال گذشته با برگزاری استارت آپ های بسیار که هرکدام در شهر یا زمینه ای متفاوت برگزار شده اند تجارت های بزرگ و کوچکی شکل گرفته اند. شرکت هایی که در ابتدا با ایده هایی ساده شروع به کار میکنند ولی همگی هدف هایی بزرگ در سر دارند. با گسترش استارت آپ ها شتاب دهنده ها نیز پا به این عرصه گذاشتند. شرکت هایی که به استارت آپ ها کمک میکنند مسیر تبدیل یک ایده با تجارت را سریعتر و بهتر طی کنند.

با وجود همه تلاش های انجام شده در این زمینه و آموزش های علمی و تجربی که به صاحبان ایده های نو داده شده است به ندرت میتوان یک استارت آپ موفق و درآمدزا را مثال زد. هستند ولی درصد موفقیت بسیار پایین تر از انتظارات است. دلیل آن چیست؟ آیا ایده های خوبی انتخاب نمیشوند یا فاصله میان اجرا و ایده بسیار زیاده است؟ به نظر ما هیچ کدام.

مهمترین عامل در عدم موفقیت استارت آپ ها نداشتن استراتژی فروش است.

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی استارتاپ ها همواره مشکلات مربوط به بازاریابی و فروش بوده است. محصول یا خدمت مناسبی را با وسواس تمام آمده می کنیم اما ، مشتری برای آن وجود ندارد! در این دوره به شما می آموزیم که چگونه محصولات خود را بیشتر و سریعتر بفروشید.

چکونه زودتر و بیشتر بفروشیم

مشتری ها کجا هستند؟ کسی نمیداند!

در این دوره به ۱۰ تکنیک خلاق برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات استارتاپی می پردازیم. اما نه نسخه های عمومی موجود بلکه تجربیات شخصی و تاثیرگذار.

سرفصل های کارگاه ۱۰ تکنیک خلاقانه در فروش

این کارگاه بصورت یک روزه و در سه ساعت آموزشی انجام میگیرد. سرفصل های آموزشی در بخش اول شامل تکنیک های افزایش فروش و بازاریابی خلاقانه بوده و در بخش دوم پیرامون تکنیک های افزایش فروش و مشتری مداری خواهد بود. آموزش های این دوره براساس تجربیات شخصی و با ارائه مثال های ۱۰۰ درصد کاربردی و عملی انجام میگیرد.

محصول آماده است چگونه زودتر بفروشیم؟

 1. تکنیک بازاریابی محتوایی برای محصول و خدمت جدید
 2. تکنیک بازاریابی محتوایی خلاق
 3. تکنیک بازاریابی شبکه های اجتماعی
 4. تکنیک بازاریابی تصویری
 5. تکنیک بازاریابی احساسی
 6. تکنیک بازاریابی پینگ پونگی
 7. تکنیک بازاریابی فرعی
 8. تکنیک بازاریابی تلفنی
 9. تکنیک بازاریابی ایمیلی
 10. تکنیک بازاریابی لخت

زود فروختیم اما کم فروختیم ! چطور بیشتر بفروشیم؟

 1. مشتری قدیمی
 2. پیشنهادات سریالی
 3. پشتیبانی باکیفیت
 4. ارائه خدمات اضافی
 5. فروش در فروش
 6. بازاریابی حلقه ای

کارگاه بازاریابی و فروش برای من مناسب است؟

 • اگر شما صاحب یک کسب و کار نوپا یا یک استارت آپ خلاقانه هستید مخاطب اصلی این دوره خواهید بود.
 • اگر در فضای وب و فروش آنلاین فعالیت میکنید فرصت هایی در این دوره بازاریابی و فروش می شناسید که در گذشته هرگز به عملی بودن آنها فکر نکرده اید.
 • کارمند فعال در زمینه تولید محتوا در شرکت یا سازمان خود هستید؟ میتوانید مدیر خود را هیجان زده کرده و فروش شرکت را افزایش دهید. موفقیت شرکت به طور حتم در موفقیت شما تاثیر مستقیم خواهد داشت.
 • در شبکه های اجتماعی به فعالیت و تجارت مشغول هستید ولی همچنان فکر میکنید دریچه هایی برای پیشرفت و درآمد بیشتر به روی شما بسته مانده اند. با شناخت استراتژی های جدید فروش بیشتر و مشتریان رضایت مند را تجربه کنید.
 • خود را یک کارآفرین، ایده پرداز یا خلاق میدانید؟ پس ارزش ایده های خلاقانه را درک کرده اید. با شرکت در این دوره ابزارهای فکری تازه ای خواهید یافت.
 • قصد دارید شتاب دهنده یا حامی ایده های نو باشید؟ در این دوره می آموزید که چگونه شرکت های تحت حمایت خود را راهنمایی کنید تا سریعتر به بازدهی مورد نظر خود دست یابند.

امیرحسین اسماعیلی مدیر آژانس خلاقیت وبسیما

مهندس امیر حسین اسماعیلی مدیر و موسس آژانس خلاقیت وبسیما مدرس دوره چگونه بیشتر و سریعتر بفروشیم است. ایشان کارشناس رسمی گوگل در تحلیل آمار و کارشناس رسمی Woorank هستند که در طی سال گذشته سه کتاب ارزشمند در موضوعات بازاریابی محتوا محور، آموزش گوگل وبمستر و آموزش لینک سازی با تکنیک های کلاه سفید منتشر کرده اند. این سه کتاب مجموعا بیش از ۱۴۰۰۰۰ نسخه دانلود شده است.

تالیف بیش از ۲۰۰ مقاله تخصصی، ارائه مشاوره به ۱۰۰ استارتاپ مبتنی بر تکنولوژی های وب و ارائه مشاوره بازاریابی به معتبرترین برندهای داخلی و خارجی تجربیاتی ارزشمند را برای امیرحسین اسماعیلی به ارمغان آورده که بخشی از آن در کارگاه بازاریابی و فروش خلاقانه به شما عرضه خواهد شد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره

هدف اصلی از برگزاری این دوره آموزش راهکارهایی مفید و کاربردی به استارت آپ ها و تجارت های نوپا می باشد. به همین منظور تسهیلات ویژه ای برای ثبت نام در نظر گرفته ایم:

برای ثبت نام به صفحه کارگاه چگونه زودتر و بیشتر بفروشیم در سایت ایوند مراجعه نمایید.


وبسیما

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید