کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

آخرین ویرایش: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرسReviewed by Bahar on Apr 28Rating: 5.0کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرسکارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس در همیار وردپرس

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

سلام کاربران محترم همیار وردپرس؛

امر کارایی و سرعت مسئله ی بسیار مهمی برای یک سایت محسوب می شود. بارها این موضوع را در قالب عناوین مختلف برای شما توضیح دادیم اما باید به شما عزیزان بگویم مهمترین عامل در بحث کارایی و سرعت پایگاه داده می باشد! ما برای رسیدن به کارایی خوب و سرعت بالا باید همیشه موارد اضافی که در دیتابیس وردپرسی سایت ایجاد میشود را پاک سازی نماییم. قبلا پیرامون این موضوع مقاله ای را در خدمت شما عزیزان بودیم و امروز نیز به بخش دیگری در این حوزه می پردازیم. امیدوارم زمان اندکی در اختیار من بگذارید تا اصل کلام را به شما دوستان خوبم منتقل نمایم.

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

اگر از وبسایت وردپرسی استفاده میکنید بدانید، دیتابیس وردپرس همیشه فضاهای بسیار زیادی را در اختیار اطلاعات اضافی و به درد نخور قرار میدهد. و شما باید حتما فکری به حال این فضاها کنید!!!

مثل همیشه قبل از اینکه دست به کار شویم، پیشنهاد میکنم که از سایت وردپرسی خود نسخه ی پشتیبان کاملی تهیه نمایید. با اینکه تنظیمات توسط این افزونه قابل برگشت است اما همیشه به خاطر ایمنی بیشتر و جلوگیری از پشیمانی حتما بک آپ از سایت خود تهیه نمایید.

پاک سازی دیتابیس وردپرسی به یاری افزونه ی قدرتمند WP-Sweep

این همان افزونه ای است که قادر به پاک سازی و نرتب کردن پایگاه داده ی سایت وردپرسی ما خواهد بود. افزونه ای بسیار قدرتمند و کارا است که بسیار منظم عمل کرده و بدون مشکل عمل مورد نظر ما را انجام خواهد داد.
مثل همیشه اول افزونه را از همین جا دانلود میکنیم و آن را در بخش افزونه ها نصب و فعال می نماییم. سپس به بخش ابزارها>>Sweep رفته تا تنظیمات افزونه را ملاحظه نمایید.

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

در بخش تنظیمات با صحنه ی جالبی رو به رو خواهیم شد! تمامی بخش های موجود در پایگاه داده ی سایت به صورت مجزا مشخص شده و رو به روی آنها مشخص کرده که نیاز به پاک سازی و بهبود بخشی دارند یا خیر! این بخش ها شامل نوشته ها، دیدگاه ها، کاربران و… می باشد.

شما قادر به انجام پاکسازی برای هر بخش به صورت مجزا هستید و همچنین به صورت کامل و یکجا نیز میتوانید اینکار را انجام دهید.

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

کارایی بهتر با پاک سازی دیتابیس وردپرس

به نظر شما این افزونه دقیقا چه مواردی را پاک و بهینه می کند؟!

تجدید نظرات
نوشته های پیش نویس شده سابق
دیدگاه های غیر ضروری
دیدگاه های اسپم شده
دیدگاه های پاک شده
دیدگاه های تکراری
نوشته های تکراری
پست متاهای غیر مفید
گزینه های غیر مفید
بهینه سازی جداول پایگاه داده
و…

افزونه ی WP-Sweep جزء بهترین ها در زمینه ی بهینه سازی سایت به مورد استفاده کاربران قرار میگیرد. امیدوارم با رعایت اصول ایمنی از این افزونه استفاده ی خوبی داشته باشید.

پیروز باشید

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید