گزارش حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵

گزارش حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵Reviewed by علی حاجی محمدی on Dec 21Rating: 5.0گزارش حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵گزارش حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵

elecomp2015_hamyarwpسلام به همه ی کاربران عزیز

خیلی خوشحالیم که امسال هم توانستیم در الکامپ ۲۱ شرکت نماییم و با توجه به هدفمان که دیدن کاربران و دوستان همیار وردپرسی بود، موفق شدیم.

نتیجه قرعه کشی ۳۷ میلیون ریالی

همانطور که قولش رو داده بودیم یک قرعه کشی ۳۷ میلیون ریالی داشتیم که کارت های در نمایشگاه به مراجعه کنندگان اهدا شد و با ارسال یک پیامک میتوانستند در این قرعه کشی شرکت نمایند که همانطور که در کارت ها نوشته شده بود ۳۰ آذر قرعه کشی انجام شد و برنده مشخص شد.

فعلا اطلاعاتی از فرد بنده در دسترس نیست چون هرچقدر باهاشون تماس گرفتیم متاسفانه در دسترس نبودند. در روز های آتی حتما مجددا باهاشون تماس خواهیم گرفت و اطلاعاتشان را در همین نوشته درج خواهیم نمود.

حضور کاربران از شهرستان

Dastkhat_Hamyarwp_1000kilometr

یکی از اتفاقات خوبی که (برای ما بسیار ارزشمند بود ) در این نمایشگاه افتاد، این بود که دوستانی رو میدیدم از شهر های دور از تهران، مانند: گیلان، تبریز، مشهد، اهواز و …، پس از طی کردن مسافت چند صد کیلیومتری، افتخار میدادند و به غرفه همیار وردپرس می آمدند. میخواهیم از این دوستان کمال تشکر را نماییم و بگوییم که همیشه همراهشان هستیم.

درآمدهای همیار وردپرسی

Dastkhat_Hamyarwp_daramadیکی در گیر از اتفاقات بسیار خوبی که در نمایشگاه متوجه آن شدیم کاربران به ما انتقال دادند، این بود که توانسته اند با آموزش ها و پوسته ها و پلاگین های همیار وردپرس، تیم تشکیل دهند، شرکت تاسیس کنند و درآمدزایی نمایند.
هدف همیار وردپرس، فرهنگ سازی، آموزش و در نهایت کسب درآمد از وردپرس برای ایرانیان عزیز بوده که خداروشکر به این هدف هم، تا کنون دست پیدا کرده ایم و البته در تلاش هستیم که بیشتر در این زمینه فرهنگ سازی نماییم و افراد بیشتری را درگیر درآمدهای وردپرسی کنیم.

یادگاری از جنس دست خط کاربران

Dastkhat_Hamyarwp_Shiraziیک کاری که خیلی علاقه مند بودیم ولی در الکامپ سال گذشته، قوی اجرا نکردیم، گرفتن یادگاری از کاربران عزیزمون بود که با افتخار در سایت منتشر کنیم.
امسال خیلی روی این موضوع اشاره کردیم و هر کاربر عزیزی که بیان مینمود، همراه ماست یک دست خط یادگاری میگرفتیم تا همیشه در مجموعه خود نگه داریم.
خیلی ممنون از همه دوستانی که افتخار دادند و برای ما یادگاری نوشته اند.

برنامه الکامپ ۲۰۱۶

اول اینکه در الکامپ ۲۰۱۶ حتما شرکت خواهیم کرد، سعی میکنیم برای دوستان شهرستانی یک برنامه ویژه داشته باشیم و همه کاربران را دعوت کنیم به صورت حضوری ببینیم.
حدود ۳۵۰ روز دیگر منتظر دعوتنامه الکامپ ۲۰۱۶ از طرف همیار وردپرس باشید…
راستی به فکر متن یادگاری که قراره سال آینده بنویسید هم باشید …

همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵

تشکر

تشکر میکنم اعصای تیم همیار وردپرس که در نمایشگاه کمک کردند و یک سری از اعضای تیم که در پشت صحنه و در دفتر مشغول هماهنگی بودند
تشکر میکنم از همه کاربرانی که از شهرستان و تهران از غرفه ما بازدید کرده اند
تشکر میکنم از عارف پور علیزاد عزیز که دوستانه، عکس های حرفه ای از غرفه همیار وردپرس، تهیه نمودند ( و البته خیلی هم خوشحال شدم که شنیدم بعد از حضور در دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی وب توانسته، خدمات طراحی وب را به مجموعه خود، یعنی
دریا سرور، اضافه نماید)

آرزوی بهترین ها

مطالب همیار وردپرس را در کانال تلگرام همیار وردپرس دنبال کنید ♥

من هم این مطلب را حمایت می‌کنم

تنها تخصصم “وردپرس” هست !


همیار وردپرس

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید