ساخت وب سایت

ساخت وب سایت

ساخت وب سایت یکی از راه های کسب درآمد بیشتر ویا بیشتر دیده شدن در دنیای مدرن است.ساخت وبسایت را

ساخت وب سایت

مراحل لازم جهت راه اندازی یک وب سایت از ابتدایی ترین نقطه یعنی تنظیم NS ها بر روی دامین تا آپلود فایل ها، ایجاد دیتابیس و انجام سایر تنظیمات تخصصی و فنی را ارایه میدهد. قابل ذکر است که این راهنما مراحل پس از خرید دامین و سرویس میزبانی را شرح می دهد

اولین قدم برای راه اندازی یک وب سایت، انتخاب نامی مناسب برای آن است. انتخاب نام دامین باید متناسب با ماهیت کار شما بوده و به عنوان نشان تجاری مناسبی برای شرکت یا سازمان شما به شمار رود. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب نام دامین مناسب به راهنمای قبل از خرید مراجعه فرمایید.)

قابل ذکر است ، با وجود اینکه نام دامنه از اهمیت بالایی برخوردار است، اما باید توجه داشت که تهیه یک دامین به تنهایی به منزله دارا بودن یک وب سایت نمی باشد. زیرا دامین تنها به معنای یک نام تجاری برای ورود به وب سایت بوده و بدون اتصال آن به فضایی از یک سرور که میزبان فایل های و محتوای وب سایت شما باشد، متاسفانه شما قادر به مدیریت هیچ وب سایتی را نخواهید داشت. بنابراین برای دارا بودن یک وب سایت کامل، نیاز به تهیه یک دامین و یک سرویس میزبانی مناسب می باشید. پس از تهیه این دو سرویس، باید ترتیبی اتخاذ کنید تا زمانی که یک کاربر نام دامین شما را در مرورگر اینترنت خود وارد نمود، به سرور میزبان وب سایت شما هدایت شده و محتویات آن را نمایش دهد.

 

ساخت وب سایت

ساخت وب سایت

 ساخت وب سایت

ساخت وب سایت با جدیدترین تکنیک های طراحی سایت

پیوند های ساخت وب سایت

ساخت وب سایتساخت وب سایت شرکت -ساخت وب سایت اداری -ساخت وب سایت اینترنتی

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید