تعرفه طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی برای شما در هر جایگاه اجتماعی و شغلی که قرار دارید.طراحی سایت شخصی تاثیر شگرفی

طراحی سایت شخصی

در دنیای وب تعداد سایت‌های شخصی بسیار زیاد است. این سایت‌ها می‌توانند به منظورهای مختلفی ساخته شوند. اینترنت فضای بسیار مناسبی را برای افراد و شخصیت‌ها فراهم آورده تا از طریق آن با مخاطبان و هواداران خود در ارتباط بوده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح وسیعی از فضای مجازی دراختیار علاقمندان قرار دهند.

  • قابلیت های متداول در طراحی سایت شخصی:
  • پروفایل و اطلاعات شخص
  • گالری تصاویر
  • رزومه کاری
  • راه های ارتباط
  • مقالات
  • پیوندها
  • اتاق گفتگو
  • علاقه مندی ها و …

مشتریان طراحی سایت شخصی:

کلیه اشخاص که می خواهند سایت شخصی داشته باشند

کلیه اشخاص که می خواهند برای هواداری از شخصیت ها و یا گروه های قانونی کشور وب سایت راه اندازی کنند

* امکان طراحی سایت های کوچک صرفا به منظور ارائه رزومه کاری نیز وجود دارد

معمولا سایت های شخصی برای معرفی افراد ساخته می شود و دارای صفحات اصلی، تماس، پروفایل، گالری و سایر صفحات لازم می باشد.

دامنه (نام سایت ) و انتخاب وب هاستینگ

نام دامنه, که گاهی از آن به عنوان آدرس سایت یاد می شود, اولین موردی می باشد که برای طراحی وب سایت می بایست به آن توجه نمایید. به عنوان یک قاعده کلی, می بایست به محتوای صفحه سایت مربوط باشد, و همچنین می بایست کوتاه و ساده باشد تا در ذهن به حاطر سپرده شود.وب هاستینگ به شما فضای ارائه می نماید که اطلاعات سایت خود را در آن بارگذاری نمایید. موارد مهمی در انتخاب هاستینگ وجود دارد ولی هاست مناسب برای سایت شخصی فضای زیادی هم از نظر فضای دیسک و هم پهنای باند احتیاج ندارد و مهمترین مسئله آپتایم هاست می باشد.

ظاهر و قالب سایت در طراحی سایت شخصی

رنگ ها، فونت ها و تصاویر و قالب سایت اطلاعات خاصی را به کاربر سایت می دهند. برای طراحی مناسب سایت شرکت خود فقط نباید به قالب مورد علاقه خود و علاقه مندیهای خود تکیه نمایید بلکه می بایست ویژگی های لازم برای ایجاد کردن حس لازم در کاربر را به دقت انتخاب نمایید. تمامی رنگ ها، فونت ها، تصاویر سایت و قالب شخصیت سایت را معرفی می نماید. و همچنین هدف اصلی سایت می بایست مشخص باشد که در طراحی سایت لحاظ گردد.

محتوا و مطالب سایت در طراحی سایت شخصی

هنگامی که  که قالب سایت را انتخاب نمودید, زمان آن رسیده محتوای سایت را در آن بارگذاری نمایید. محتوای صفحه اصلی بسیار مهم است زیرا اولین صفحه ای است که معمولا کاربر مشاهده می نماید. محتوای صفحه اصلی سایت می بایست هدف اصلی از سایت را به طور واضح نمایش دهد. همچنین می بایست کاربر را به راحتی به اطلاعات درخواستی در صفحات داخلی سایت انتقال دهد. محتوا می بایست با کیفیت باشد و از تلفیق متن و تصاویر ایجاد شده باشد

کسب بازدید کننده در طراحی سایت شخصی

سئو (بهینه سازی سایت) می بایست در طراحی سایت لحاظ گردد. تیم طراحی سایت پیلاکو با داشتن متخصصین امر سئو سایت کمک میکند تا بتوانید بازدید کننده های مفید برای سایت خود جذب نمایید.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

پیوند های طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی ۲ -طراحی سایت شخصی نتطراحی سایت شخصی وبینگ -طراحی سایت شخصی شمال -طراحی سایت شخصی قدیمی -طراحی سایت شخصی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید